Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy házasság, hogy a férfi teljesen irtózik a síeléstől, a nő viszont minden évben elmegy egy hétre síelni?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Szerintetek?
2011. okt. 8. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gáz lenne ha ennyin múlna egy házasság..

Szóval igen.

Ha mégse működik na az nem a síelés miatt lesz.

24/N

2011. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

??????


én utálok síelni, nem is szoktam

párom viszont minden évben elmegy egy hetet olaszországba

sőt!!!! minden évben egy hetet külön nyaralunk a barátainkkal is :O:O borzasztó, mi?

2011. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátokkal való nyaralás szerintem más, nem tartom jó ötletnek az ilyen elkülönülést. A síelés viszont miért ne?
2011. okt. 8. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:

miért gondolod hogy az más, és miért nem jó ötlet? tényleg csak a véleményedre vagyok kíváncsi

m szeretünk egy hetet külön nyaralni, együtt is van időnk máskor

2011. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a barátokkal valo nyaralás is fontos. nem lehet mindig ugyanazt a pofát bámulni. néha jo kikapcsolodni és ugyanugy elmész kettesben a bnöddel vásárolgatni meg a haveroddal sörözni,és ha ugyanezt egy hétig csinálod? nem értem mi roszs van bene. én uutálom ha éjjel nappal a nyakamon lognak imádom egyedül is lenni én simán elmennék nyaralni a barátaimmal..felfogás kérdése. nem jo ha aranykalickába zárnak...
2011. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem zárom magam aranykalitkába és a feleségemet sem akarom. Jól írtad, ez felfogás kérdése, és az egyhetes nyaralásról a barátokkal nekem ilyen a felfogásom. Én nem érezném jól magam, ha egy hétre elutaznék, és a feleségem nem lenne ott, de akkor se, ha ő nélkülem menne egy hétre.
2011. okt. 8. 13:44
 7/11 A kérdező kommentje:

Várjál, még egy dolog eszembe jutott.

Vele mindenképp szeretnék nyaralni menni, na most ha elmegyünk külön-külön a barátainkkal, meg együtt is, az 3 nyaralás, ami őrült drága. Szerintem úgy jó, ha nincs szükség arra, hogy egymástól távol kapcsolódjunk ki. És úgy a jó, ha egymás barátai között tökéletesen elvagyunk. Nem jó elkülönülni. Jó, összenőve se kell lenni, de a kettő között van sok fokozat.

A síelés azért más, mert oda ő mindenképp menne, én meg nem. Nem azért megy nélkülem, mert az a cél, hanem mert én nem szeretnék.

2011. okt. 8. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:

a nyaralást nem ugy kell felfognihogy 3 hét, 3 különbözö szaftos helyen.elmész nyaralni a felségeddel egy tuti helyre. de az is nyaralás utána ha ö elmegy vmelyik bnöjéhez,ott alszik egy hétig. vagy leutaznak valami rokonhoz.mert mittomén nagy kertje van lehet grillezni mittomén, van medence.

még egyik páromnál nekem is az volt a nyaralás hogy leutaztunk unokatesojáékhoz és ott voltunk. én nem ismertem öket de istenien éreztem magam. ugyanezt lehet barátnö barátnöjével vagy mittomén. és akkor csak utazási költség van. meg ugye egy haver balcsis nyaraloja. van akinél vannak ilyesmik.de nyilván ha ti nem vagytok a külön nyaralás hivei akkor lényegtelen. de ha én is ugy lennék mint ti, tuti nem adnám fel a sielést csak mert te nem szereted. önmagam nem adom fel senkiért.


de a lényg hogy ha ez nem szül feszkót akkor müködik nyilván:)

2011. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

. . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

Tehát még nem vagytok házasok? A jövendőbeli férjed érdekében remélem nem is lesztek. Komolyan ilyen gyökér kérdést, ha már csak fel merül benned ilyen talán el kéne gondolkozni azon, hogy ne házasodjatok.

2011. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 17:39


Távol álljon tőlem, hogy belekössek a nagyszerű eszmefuttatásodba, de kérdező férfi, nem hinném, hogy lesz jövendőbeli férje. :D


A kérdésre: miért nem működhetne? Egy évben csak egy hétről van szó, elég baj lenne, ha ez gondot jelentene egy kapcsolatban. Addig szervezz magadnak valami jó kis programot te is.

2011. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!