Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bírjátok ezt a hőséget?

Hogyan bírjátok ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyelkszem nem a napon tartózkodni, laza ruha van rajtam, semmiképp sem szűk, mert az még rosszabb. Sokat iszok, és lefoglalom magam :D
2011. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ugyan ezt teszem :). De ha már nagyon meleg van, olyankor kiveszem a fagyasztóból a jégakkut, és azt ölelgetem. Egyből lehüt egy jó óráig :)
2011. júl. 9. 20:41
 3/7 A kérdező kommentje:
*melegem
2011. júl. 9. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is olyan reggel fél 10-től délután 3-ig a lakásban ténykedek, utána bikiniben a kertben és sokat locsolom magam és igyekszem meginni legalább 2 litert. Napozgatok, elvagyok. Laza ruhába megyek ki ha feltétlen muzsáj és ott is árnyékban megyek a boltig. Stb.

22/N

2011. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
klottgatyában nyomom, meg min. 4 liter vizet megiszok per nap...
2011. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itthon vagyok, nem napon, szintén laza ruha, ventilátor, sok folyadék. Máshogy nem bírnám ki :S
2011. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sehogy
2011. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!