Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Revalid vagy Biovanne a jobb...

Revalid vagy Biovanne a jobb ha szép hosszú dús hajat szeretnék?

Figyelt kérdés
sziasztok,eléggé hullik a hajam,sokat festettem,21éves vagyok és már 6éve festem,utobbi időben egyre gyakrabban és leszeretnék róla szokni,egyre szárazabb töredezett és nem vágom de egyre rövidebb annyira hullik,többet mondták mondták szedjek revalidot az segít de valaki a biovannera esküszik de valaki mást javasol....ha nektek is volt ilyen próblémátok és segített ezen valami ,kérlek szépen adjatok tanácsot,amugy tegnap vettem revalidot ,ma 3 bevettem mert annyit ír egy napra de nem vagyok egy vitamin tabletta szedős,nem vok benne biztos hogy jót teszek magammal!?Szandi
2011. nov. 14. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a biovanne bevált.
2011. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én kér éve festetem a hajam. Először szőke voltam, majd barna és ismét szőke. Képzelheted mennyire megviselte a hajam ez a sok festés. Biovannét szedek és azt veszem észre, hogy erősebb lett tőle a hajam. :)
2012. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!