Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen recept nélkül kapható...

Milyen recept nélkül kapható gyógyszer vagy egyéb módszer segítene az állandó szorongáson és a depresszión?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vannak depressziós időszakaim, olyankor semmihez nincs kedvem és erőm sem. Jártam pszichológushoz, depressziót és szorongást állapított meg. Nem segített, jókat beszélgettünk, de ennyi, többet nem ért. Próbáltam a Sedatifot, a Hovat, a Remotívot, de nem használt. Citromfűtea és hasonlók sem segítenek. Finom, de semmi több. Mi segíthetne? Nincs kedvem semmihez, legszívesebben csak aludnék, türelmetlen, fáradt, kimerült vagyok, bármennyit is alszom. Egyre kevésbé szeretek emberek között lenni, a barátaimmal sincs kedvem találkozni, a munkatársaimmal is csak annyit bezsélek, amennyit a munka miatt muszáj. Gyógyszert nem szeretnék szedni, azzal se vezetni, se dolgozni nem tudnék.
2010. nov. 5. 15:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
A gyógynövények is ugyanolyan gyógyszerek, a hatóanyaguk ugyanúgy egy kémia szer ami a központi idegrendszerre hat.
2010. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy mi váltotta ki a depressziót?
2010. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Nem volt különösebb oka. Azóta történtek olyan dolgok, amik fokozták, de most elvileg jól megy minden, mégis egyre vacakabbul vagyok.
2010. nov. 5. 16:08
 4/72 anonim ***** válasza:
Valeriana (macskagyökér) nyugtató hatású, de vigyázz vele, mert függőséget okoz..
2010. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is:(
2010. nov. 5. 16:14
 6/72 anonim ***** válasza:
Előző vagyok - egy nagy tábla csoki is jól jöhet (boldogsághormonok :))
2010. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Sokszor vígasztalódom csokival, nem a legegészségesebb módszer:( És nem igazán segít, max. ha egy napig rossz kedved van.
2010. nov. 5. 16:16
 8/72 anonim ***** válasza:
Google > reiki kezelés
2010. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Köszi, de maradnék a kézzelfoghatóbb módszereknél, a hókuszpókuszokban nem hiszek. Voltam kineziológusnál is, mókás élmény volt:)
2010. nov. 5. 17:01
 10/72 anonim ***** válasza:
A kineziológia valóban nevetséges, és nem használnak azok a homepopátiás dolgok se amiket adott. Pedig nem volt olcsó. Ha nincs lelki okod, akkor valószínüleg kémiai dolog az oka. Arra az antidepresszáns a jó. Gondold meg.
2010. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!