Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A héten csak egyszer volt...

A héten csak egyszer volt székletem, de az is elég nehezen jött ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt is székrekedésem volt, majd 2 hétig nem volt székletem, utána elmentem az orvoshoz, és vettem glicerines kúpot, használt is. De most pár hónap múlve újra vissza jött a székrekedés. Van még itthon kúp, azt használhatom? Vagy vegyek hashajtót holnap?
2011. júl. 13. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg úgy táplálkozni, hogy sok folyadékot és rostosat eszel. Sok gyümölcsöt, zöldséget. Gyakran egyél, kevesebb mennyiséget. Éhgyomorra igyál kamillateát,cukrozd meg egy kicsit. Szilvalekvárt is kipróbálhatod, azt is éhgyomorra. Kicsit lehet sportolni, legalább is mozogni rendszeresen. Nem kéne rászokni a hashajtóra, ha nem muszáj.
2011. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen egészségesen eszem, gyümölcs, zöldség, sok vizet iszom napi 2-3 litert, minden másnap sportolok 1 órát.
2011. júl. 13. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
minimum 2 liter folyadek ajanlott naponta,de nyaron akar4-6 litert is kell fogyasztani.
2011. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor látogasd meg a háziorvosodat.
2011. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!