Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég gyakran gondolkodom azon...

Elég gyakran gondolkodom azon hogy megöljem magam minden ok nélkül már szedek rá mindenféle antidepresszánst meg szorongásoldót de valamikor elfelejtem bevenni mit tegyek? 26/F

Figyelt kérdés
Ez komoly!
2010. márc. 29. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Zárt osztály szvsz
2010. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy jó dolgodban már nem tudsz mit kezdeni magaddal. Rengeteg olyan ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van, mint Te. Gondolj erre. Én 22 éves vagyok és az apám alkoholista, anyám pedig több tucat macskát tart a lakásban, összeszarnak mindent, és engem meg a bátyámat el akar zavarni otthonról mert ő inkább a macskáival akar lakni.

És ezt meg is mondja a szemünkbe. Elköltözni pedig nincs lehetőségünk, mert hitelt nem kapunk, albérletbe sem tudunk menni, a szüleink sem segítenek.

Mindennapos az ordibálás, fenyegetőzés.

Na nekem van okom kiakadni. De neked nincs!

2010. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Menj el pszichológushoz/kineziológushoz. Azonnal.

Ha ezek a gondolataid folytatódnak, ráadásul "minden ok nélkül", vagyis te sem tudod megmagyarázni magadnak, miért /legalábbis, ez jön le./, akkor ott belül van a gond. Kérj segítséget, ők adhatnak választ a kérdéseidre.


Kedves utolsó!

Hiába mondod bárkinek is, hogy hány ember van rosszabb helyzetben, ő akkor is az ő problémáját fogja legsúlyosabbnak látni. Ez már csak így van, talán az emberi természet adja...

Ha ilyenekkel példálóznék:

[link]


A felháborodásod érthető, de nem teljesen jogos.. mindig volt, van, és lesz, aki jobb, de olyan is, aki rosszabb helzetben van nálad.

2010. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem a saját problémámat látom a legsúlyosabbnak!

Az a gondom hogy az emberekben nincsen bizalom szarnak egymásra és önzőek!

Ez van egyszerüen csak szar helyre születtem!

2010. márc. 30. 14:27
 5/5 anonim válasza:

Na, végül megölted magad?

Jópár év eltelt, azóta megjött az eszed?

2019. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!