Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lábammal?...

Mit csináljak a lábammal? Állandóan feltöri a cipő, és a sarkamon elég nagy vízhólyagok nőnek.

Figyelt kérdés
Általában ha télből megyünk nyárba a félcipő, ha nyárból télbe akkor a csizma, a papucs is, illetve az új cipők szinte kivétel nélkül mindig.Még már jól bejáratott cipő is fel tudja törni.Ok, azért nem egész évben vízhólyagos a lábam, de elég sokat!Lehet vele valamit csinálni(megelőzni)?És a már kialakult vízhólyag hogy gyógyul meg a legrövidebb idő alatt?
2009. máj. 4. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

húú szegény! ismerős az érzés, de nekem csak vacsi új cipőknél van ez... egyszer egy eladó tanácsolta, hogy a sarkát puhítsam a cipőnek. lehet nagyobb cipőboltokban kapni hozzá spray-t és addig, amíg nem puhul meg, előzd meg egy sebtapasszal ott, ahol állandóan hólyagosodik!

remélem valamennyire tudtam segíteni! sok szerencsét és jobbulást, ha most is van:D

ha kialakul én kiszúrom de nem leszedem, csak épp megszúrom, kinyomkodom és sebtapasz...

2009. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ja most is van, mindkét lábamon, mint a körmöm akkorák...:(

de köszi a tippeket, az a puhító spray jó ötlet, megnézem!Sebtapaszt már próbáltam, de sajna olyan jót még nem kaptam ami ténylegesen rajta is maradt a lábamon, szóval az eddig nem nagyon működött!De akkor kiszúrom, hátha hamarabb begyógyul, köszi:)

2009. máj. 4. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem cipőboltokban [pl deichman] lehet kapna ilyen cipőbe ragasztható zselét ami kényelmessebbé teszi és nem töri fel! nekem azt mondták hogy dárga [pl patikában] de szerintem nem... nah mindegy ha túl drága akkor vatta+szalagos sebtapasz és csinálsz egy kis párnácskát ahol töri
2009. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uu, ezt a zselét megnézem, köszi:)
2009. máj. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!