Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes vagy mesterséges...

Természetes vagy mesterséges gyógyszer?

Figyelt kérdés

Gyakran vérzik az orrom (ma pl másodszor) és nagymamámnak is ilyen idősen ugyanilyen problémája volt, neki azt tanácsolták, egyen sok mogyorót, így én is hetente kapok tőle (soksoksokxd) mogyorót. Barátnőmnek is sokat vérzik az orra, ő viszont azt tanácsolta, írassak magamnak gyógyszert, mert ő is azt szed (nem tudom, mi a neve).

Álljak át a bogyókra, vagy maradjak a mogyorónál? Szeretem a mogyit, só nélkül, órákig elvagyok vele, és csak akkor vérzik az orrom, ha pár hétig kihagyom.

Szerintetek melyiket válasszam?


2011. júl. 17. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Először menj el orvoshoz és derítsd ki, hogy mitől vérzik, mert az azért nem normális.
2011. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mogyoróhoz jó étvágyat.De ki kéne deríteni,hogy mitől van,mert ha a magas vérnyomás okozza,akkor 6 tonna mogyorótól csak rosszabb lesz.

Tehát körzeti orvos,vérnyomás ellenőrzés,főleg mikor vérzik,,telejes vérkép,és a doki megmondja,hogy tovább.

2011. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem spontán vérzik, csak elég érzékeny, pl ha csak gyengébben is beütöm valamibe (én pedig csak olyan vagyok, hogy mindenhova beverem magam).

Vérnyomásom nem magas, normál körül mozog.

Voltam laboron, és vashiányos vagyok, de arra meg szedem a gyógyszert.

2011. júl. 17. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégésszel nézesd meg. Lehet, hogy gyógyszer nélkül is tud segíteni.

Ha

2011. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!