Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrvérzés! Segítség kellene!...

Orrvérzés! Segítség kellene! Leírnátok a segítséget tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Az orromban volt egy pattanás és azt kinyomtam egy papírzsepivel! És elkezdett szó szerint folyni az orromból a vér! 1-2perc után elállt! De azóta mikor kifújom az orrom /nem tudom szebben leírni/ véres takony jön ki az orromból! Meg néha kicsit vérzik de nem annyira mint legelőször! Volt már valakinek ilyen tudnátok segíteni?? mit kell vele csinálni
2011. júl. 17. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont olyan helyen nyomtad meg azt a pattanást, ahol volt egy kis ér... és emiatt vérzik még mindig, mert ott megsérült. viszont ez egy pár óra alatt rendbe fog jönni, esetleg be is sebesedik majd, arra majd figyelj oda, hogy ne kapard el... dee szerintem no para!
2011. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :)
2011. júl. 18. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
bekenheted neogranormonnal, kicsit bizarr érzés, meg rossz, hogy nem kaparászhatod, de nekem bevált, mert én is valami ilyesmit műveltem... :D
2011. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem gyakran szokott vérezni az orrom, főleg ha meleg van, és ha megnyomódik az orrom/véletlen odaütnek stb. - tehát kb. mint neked. Jól írták a többiek, hagyd, hogy besebesedjen, és nem piszkáld! De ha ismét el kezdene vérezi, akkor szorítsd az orrcsontodat (fontos, hogy ott szorítsd, és ne lejjebb!), vizes borogatást tegyél a homlokodra és a tarkódra! Miután ezeket megtetted és már nem vérzik annyira, vegyél magadhoz vattát, és rakd az orrodba! (Bocsi, ez nagyon hülyén hangzik, de másképp nem tudtam leírni.)

Remélem, segítettem! :)

2011. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!