Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epehólyag nélkül? (lent)

Epehólyag nélkül? (lent)

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne,hogy miben változtat ez az életemben pl úgy halottam hogy a vizeletet nem tudom tartani,hanem azonnal kikell mennem.. stb? mert jövőhónapba műtenek sajnos és hát azért szeretném tudni köszönöm előre is a válaszokat
2011. júl. 18. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A vizeletre nem hiszem, hogy hatással lenne. A zsíros ételeket nem nagyon fogod bírni, de azt gondolom eddig sem bírtad, ha műtenek vele. A táplálkozásra kell majd odafigyelni egy kicsit. Magyaros ételek helyett reform konyha ;)
2011. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vizelet? LOL, nem a vesédet veszik ki -.-
2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mindenkinél más, hogy milyen ételeket nem bír emiatt. Ki kell tapasztalni.
2011. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti : igen,és?-.- képzeld ezt halottam,és ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk,ha valamit nem tudunk.


a többieknek köszönöm a választ.

2011. júl. 19. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
tudod kicsi szívem a google a barátod
2011. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha én nem a googlétól kérdezem,hanem a gyakorikerdesek.hu tól akkor mivan?-.-
2011. júl. 26. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor legalább nem kérdeznél hülyeségeket.
2011. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hónapja műtöttek.

Még fáj a műtét helye (főleg, hogy nyitott epés voltam és nem lapós...

Két hétig tartottam a diétát. De két hete már rendesen eszem és semmi különbséget nem érzékelek...ettem már zsirosat is, nyers gyümölcsöt is és semmi problémám nincs.

2011. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!