Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya allergias vagy micsoda?

Anya allergias vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Amikor szulettem,nagymamameknak volt egy palota pincsijuk amit a hezban tartottak.Ez a kutya mar oreg volt es sokszor becsinalt..meg ugatott ha kellett,ha nem..raadasul hullott a szore is.Sokszor atjottek nagymamamek meglatogatni amig ujszulott voltam es anya bevallasa szerint csupa kutyaszor volt a szvettere..miutan elmentek mindig kikeszult hgy ilyen kutyaszorosen jonnek babalatogatoba...a lenyeg,hogy kiskoromban alig tudtam delben szunditani,mert a kutya rengeteget ugatott..anyukam nagyon utalta az allatot,de el kellett viselnunk,mert egy emeletes hazban eltunk a nagyszulokkel,ok lent,mi fent.Meg a szuletesem elott volt anyukameknak egy magyar vizslaja,anya imadta es sokszor vele is aludt..szoval eddig a palota pincsiig nem volt baja az allatokkal..

Aztan teltek az evek es a palota pincsit elaltattak mert mar nagyon oreg volt..ezutan nem volt kutya a haznal..

Szoval eltelt egy par ev..azota elkoltoztunk es amikor ujra lett kutyank..akkor anyukam nem engedte be a hazba,mert hogy nem birja a szort..aztmondta hogyha ranez egy a kozelben levo kutyara,vagy szoros allatra,ugy erzi hogy egy csomo van a torkaba..mintha szurodna a nyelocsove..nehezere esik megsimogatni a szoros allatkakat..es aztmondja hogy szereti,de csak messzirol..

foleg macskakkal es kutyakkal van igy..elmondasa szerint tudja hogy semmi a torkaba,de ha meglat mondjuk egy macskat,mer erzi hogy ott a szor a torkaban...:S

szerinte meg szerintem sem allergias,mert akkor tosszentene,konnyezne a szeme,bedugulna az orra is..a boren kiutesek lennenek..de semmi..egyszeruen azt erzi hogy nehezere esik nyelni..ez inkabb pszihologiai alapu dolog lehet..nem?mert o is beismeri hogy azota hogy egy lakasban elt azzal a palota pincsivel,nem ugy viszonyul a szoros allatokhoz..

ami meg erdekes,hogy a bundakabatokkal nincs igy..de azokat sem kedveli igazan..

barmilyen is jol apoltak a kutyaim,anya meximum vegighuzza a kezet a fejukon..aztan mar megy tovabb mert zavarja a ''szor'' a torkaban..:S


2011. júl. 20. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább pszichés alapú a gond.
2011. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem allergia, hanem utálat.
2011. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!