Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már? Anya...

Mit csináljak már? Anya allergiás ránk?

Figyelt kérdés
Most mentem ki a mosdóba, este 11 után...halkan! De anyám félálomból ordít, h ilyenkor kell szaladgálni?legközelebb felkelt 6kor...de ha pisilnem kell? Meg zavarja,ha 10körül zuhanyzom, holott nem is alszik még. Nem értem, mi a baja...Korán se kell kelnie sosem...
2011. jún. 2. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg gondot jelent anyukádnak az, hogy este kimész wc-re?? Á..az ilyen szülőtől kapnék én agybajt... :)
2011. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most ez lehet úgy jött le nektek, mert mérgesen írtam ki a kérdést, sőőt inkább meglepődve, mintha segg szüleim lennének. Nem azok egyébként, mindenben csak azt nézik, mi nekünk a jó (ezt nem kell ecsetelnem), de ez most ledöbbentett.. Már pisilni se mehetek? Mondjuk jó, elhiszem, h elege van abból, h öcsém hajnalokig fel van, szgépezik villanynál, szaladgál konyhába stb...de azért ez már sokkolt...direkt még a folyosó lámpát se oltottam fel...fürdő anya szobája mellett van.
2011. jún. 2. 23:35
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Akkor hugyozol, amikor akarsz, ha meg valaki meg próbál akadályozni, akkor küzdj!
2011. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szegényem, nem irigyellek...

Nekem anyukám azt mondja, hogy menjek ki... Sőt volt olyan hogy mondtam hogy lusta voltam felkelni, pedig kellett. És mondta, hogy nem szabad tartogatni és rosszabbul is alszik az ember ha kell.(vagy egyáltalán nem)

Próbáld meg mondani neki amit ide leírtál, szép türelmesen. Csak meghallgat...

hajrá

21l

2011. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem, h fáradt és félálomból felriad...de akkor az ajtaját csukná be. Nem baj, legközelebb bepisilek vagy egy befőttesüveget behozok és reggel megmutatom neki:D Nem fogom tönkretenni a vesém....Ez baj...bezzeg,h ő már reggel 7kor kiengedi a kutyát ugatni előre...az nem baj...
2011. jún. 2. 23:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor legalább vödröt vigyél:D Felmosóvödröt pl...könnyebb beletalálni:D
2011. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Náluk apúm ilyen mint te, mikor már mindenki tök nyugisan fekszik félkomában tv-zik akkor indul el zajongani, zuhanyozni, enni iró idegesitő.
2011. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Mondd meg az anyukádnak, hogy egy néni azt üzeni innen a gyakori kérdésekről neki, hogy forduljon pszichiáterhez, mert alvászavara van. Ez nem normális, hogy nem mehettek ki a mosdóba, mert őt zavarja....
2011. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D:D Főleg, h már én sem vagyok rég gyerek, és tudom, h nem illik éjszakánként zajongani. Épp nem is teszem, mert tudom, milyen, ha tönkrecseszik az éjszakád és másnap úgy mész dolgozni/suliba, bárhová. De ez a mai kicsit a lelkembe gázolt:)
2011. jún. 3. 00:04
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Legközelebb csapkodd az ajtót. Vagy észreveszi a különbséget, és elkezdi értékelni az igyekezetedet, vagy mindegy, hiszen ugyanaz a reakció.
2011. jún. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!