Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha sokféle...

Mi történik akkor ha sokféle gyógyszert beszedek sorra, közbe persze makkegészséges vagyok? Halálhoz is vezethet nem? De hogy elveszítem az eszméletem az biztos, ugye?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem akarom kipróbálni, é örülök az egészségemnek, csak kiváncsiság,

Na meg egy ismerősömről azt hallottam, hogy saját magának rosszat akart, próbálkozott már öngyilkossággal is, de megakadályozták, aztán meg összeevett egymás után sokféle gyógyszert és elveszítette az eszméletét, majd kórházba került

Utána én találkoztam is vele, akkor jól volt, most meg teljesen boldog életet él, de azelőtt sok baja volt ezért tett ilyeneket

De akkor lehet benne igazság hogy a sok gyógyszertől lett? Vagy egyéb dolog történik ha sok gyógyszert szedünk be? Mi lesz akkor? És ugye nem szabad kipróbálni semmiképp?



17/l


2009. ápr. 4. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

gyógyszert szedni csak úgy.. na az tuti nem vezet jóra, pláne többfélét.

egyébként eléggé úgy tűnik, hoyg le vagy hangolva és azért kérded. De ebben a szép időben én most jöttem be kintről... szerintem sétálj egyet +egyél fagyit és örülj a tejszínhabnak... vagy amit szeretsz hozzá :-)) és ne is gondolj butaságokra. Légyszi.

2009. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy drága válaszadó, de nem. Nekem vannak emberek akiket szeretek és ha más miatt nem is de miattuk semmiképp sem fordulnék ilyenhez.

Csupán kiváncsiság, de nagyon jó, hogy léteznek ilyen kedves, rendes emberkék, hisz nem is ismersz mégis milyen drága vagy :) Jól esett, de tényleg nem kell senki aggódjon értem, nekem is voltak/vannak nehézségeim de az eszem még a helyén van :)

2009. ápr. 4. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ítélve kamasz lehetsz az élkori sajátosságokkal együtt.Mielőtt még bármi butaság eszedbe jutna próbálj meg leülni a szüleiddel beszélgetni erről az érzésről amit itt feltettél.A konkrét válaszom pedig annyi h kaphatsz egy olyan életreszóló májbetegséget a beszedett gyógyszerektől h a hátralévő életed megkeseríti,és nemcsak a tiéd hanem a hozzátartozóidaté is,estleg egy kisebb agykárosodást,vagy egy jól összevarázsolt vesebetegséget ami miatt átültetésre vagy egy életen keresztüli dialízisre lesz szükséged.Ay előttem hozzászólóhoz hasonlatosan én is azt mondom ne kíváncsiskodj hanem éld a szép fiatal éveidet,menj moziba ,sétálni,egyél egy fagyit gyönyörködj a viruló tavaszban! Ha úgy gondolod h neked ez nem elég akkor fordulj szakemberhez vannak anonim szervezetek akik erre szakosodtak.Ne szégyelj elmenni seni nem fog tudni róla csak te és a szervezet, még a szüleidnek sem fognak szólni.Minden Jót!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj de kedves vag te is!!!! :) Köszönöm.

Hát látom túlságosan is jól ismerik egymást az emberek, le sem tudnám tagadni, igen van egy kis problémám, egyébként boldog vagyok de 2 napja semmi nincs rendben, s mielõtt megtettem volna gondoltam egyszer megtudom milyen következménye lesz. De kicsit megijedtem, lehet nem lenne helyes megtenni, viszont kell valami megoldás.

Ahhoz, hohu ide leírjam, túl hosszú a problémám és bonyolult.

Mennék én szakemberhez is, csak kissé távolabb van innen és a szüleimet nem is érdekli mindez, hogy szeretném valakinek elmondani gonjdaim. õk nem hallgatnak meg, barátaim akik igazán a barátaim minimum 40 km-re laknak innen, tehát nekik se mondhatom el.

Még egy kérdés: va ilyen, hogy interneten keresztüli szakemberhez fordulás??? Tehát ingyen, az interneten szakemberrel megbeszélni az ilyen dolgaim? Tudtok ilyenrõl?

2009. ápr. 4. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

www.csaladinet.hu - itt több is van.

De rá is kereshetsz - "a pszichológus válaszol"

De az az igazság, online-ban nem sokat írnak, van, aki csak annyit, hogy keresd fel terápia céljából.

2009. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát talán egy próbát megér.

Köszönöm a válaszokat

2009. ápr. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!