Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok mindenben akadályozni fog?

Sok mindenben akadályozni fog?

Figyelt kérdés
Az ősszel lesz egy műtétem, konkrétan van egy kisebb tölcsér mellkasom, amit most fognak műteni. Viszont van bennem egy kis félelem, ugyanis én amolyan örökmozgó vagyok, rendszeresen edzem, sportolok, hasonlók. Konzultáltam már a dokival, többel is, azt mondták 2 hétig semmit sem csinálhatok, viszont ha szoba jött, hogy utána mennyit mozoghatok valami oknál fogva folyton kitértek a válasz elől, vagy elkezdtek nekem latinul beszélni, a lényeg, hogy ne értsem meg, és kicsit zavar ez engem, hogy semmi konkrét információm nincs erről. Valaki esetleg bővebben tudna valamit mondani?
2011. júl. 24. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Az azért segítene hogy milyen latin szavakat mondtak!Szerintem még ők se tudják,mert a felépülésedtől függ.Én azért 1 hónapig nem erőltetném meg magam
2011. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!