Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Skinoren krém használata...

Skinoren krém használata zsíros bőrre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem jó.

Sokan mondták, hogy embertelenül csíp, nekem csak nagyon enyhén volt ilyen érzésem, de mostmár nem is csíp. Hosszú távon is jó, viszont a napozással vigyázni kell, mert fényérzékennyé teheti a bőrt. Tehát nyáron, ha napon vagy sokat, akkor esténként szabad csak használni, és nappalra fényvédős krémet.

2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó én nem szoktam napozni:) Ma írta fel a bőrgyógyász ezt a krémet nekem, megnéztem az árát 3000Ft :S de mindegy, egy próbát megér. Azt mondta csak esténként kenjem ezzel az arcom, reggelre pedig La Roche-Posay Effaclar K krémet adott..
2011. júl. 26. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez durva. Nekem meg azt mondta a doki, h a Skinoren meg a napsugarzas egyutt még jót is tesz! Szóval én kenem a skinorent magamra, kicsit csip csak, és bioptron lampazom az arcom. es nekem szebb lett töle. de most akkor tenyleg art a feny? es ha a napfeny art, attol még lehet bioptron lampazni? bocs h kerdezek es nem valaszolok...
2011. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam semmit nem használt, de legalább nem is ártott asszem. XD
2011. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Huh, a Bioptront nem tudom, hogyan hat.


Viszont a tájékoztatóba is bele van írva, hogy fényérzékennyé teheti a bőrt. A napfény jó a pattanásos bőrnek, de az én dokim szerint csak úgy, ahogy írtam, este Skinoren, nappalra más, fényvédős krém.

2011. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És használat előtt hogy tisztítsam meg a bőrömet az alapozótól?
2011. aug. 8. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Himalaya Herbals arclemosót használok, meg tonikot is (nem szárít, de nagyon jól tisztít és ápol) és utána a Skinorent. De gyakorlatilag bármilyen arclemosó jó, amit amúgy hazsnálsz. A Nagyon szárító hatásúak nekem nem váltak be, mert még inkább elzsírosodik a bőr.
2011. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Sziaa! tudom hogy már nem aktuális, de azért leírom..:)

Én nekem nagyon pattanásos volt a bőrőm, ilyen begyulladt gumók jöttek ki..szóval nagyon rossz volt..akármit próbáltam ki nem használt...Elmentem bőrgyógyászhoz és ő felírt egy kénes rázókenöcsöt amivel dörzsölni kellet az arcom..ez nagyon használt mert a hegeket eltüntette és halványította..aztán felírt egy gyógyszert mert kívülről nem elég kezelni belülről is kell szóval felírta a Sumamedet ez a leges legjobb gyógyszer egy héten csak egyszer kell bevenni és nagyon használt amikor szedtem nem volt egy pattanásom se... most egy másikat szedek mivel azt a gyógyszert csak négy hónapig lehet aztán szünetet kell tartani most egy Tenutan nevűt szedek ez sem rossz de nem olyan mint a Sumamed hatásilag nincsenek nagy gumós pattik 2 hetente kijön egy-kettő..most felírta a skinorent kiváncsi leszek milyen hatása lesz mert előtte a differint kentem amivel nem vagyok megelégedve teljes mértékben..

2012. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem aktuális, de hátha segít valakinek :)


Egyszer már használtam ezt a krémet a mellkasomra/hátamra, akkor kb 1-2 napon belül eltüntette mindig az aknékat. Pár hetente újra kijöttek a pöttyök, de bekentem és elmúlt.


Most az arcomra írattam fel háziorvossal. Több ezer/ tízezer Ft-ot költöttem el gyógyszertári lemosókra az elmúlt négy hónapban, és semmi nem használt. Ezt felkentem tegnap késő du és kb 70%-al szebb lett az arcom..Remélem eltünteti őket teljesen.


Az én bőröm kombinált. Szárítja rendesen ott ahol egyébként is száraz. Csíp is ha felkenem úgy 10-15 percig, de szerintem nem vészes. Drága, de megéri. (Szinte minden patikában más az ára! Érdemes felhívni párat, megkérdezni előtte, és a legolcsóbb helyen venni.) Bár kicsi, mégis elég sokáig elég volt amikor először vettem.


Azt azért hozzá tenném, hogy nekem nem nagyon durva aknéim vannak! Sok kicsi pötty van az arcomon, de alig érezhetőek. Inkább láthatóak, de alapozóval szinte teljesen eltüntethetőek. A tájékoztató szerint 4 hét mire eredményt mutat. Gondolom ez a durva aknékra érvényes, ezért is hat nekem ilyen gyorsan.

2012. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!