Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet magas a húgysavam...

Mitől lehet magas a húgysavam és a koleszterinszintem?

Figyelt kérdés
Rendszeresen mozgok, nem eszek túl sok zsíros ételt, talán egy kicsit kevés gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok, de az nem vészes. Azért teszem itt fel a kérdést, mert elküldött a háziorvos vérvételre, és a fent említett dolgok derültek ki, viszont amikor kérdeztem , hogy mi lehet ennek az oka nem igazán akart válaszolni.... Olyan volt, mintha halvány fingja nem lett volna az egészről, és sztem rutinból felírt gyógyszert, aztán minden el van intézve.....
2011. júl. 28. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsi rá konkrét magyrázat. Talán , ha helyesen táplálkozol, akkor azt mondják, hogy genetika.

Ilyen problémám van nekem is.Aránylag vékony alkat vagyok,sokat mozgok, nem eszem zsírosat és 7 fölött van a koleszterinem. A férjem kimondottan kövér és a zsírosabb részét eszi mindig a fősztömnek a koleszterinje 5 körül van.

2011. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

21/L

nekem 9 fölött van a koleszterinem, genetika

havi egyszer vagy kétszer ha eszem húsételt (otthon hétvégén) és azt is csak ha hal vagy csirkemell (semmilyen másfajta húst nem tudok leküldeni) napi 1,5 liter vizet iszom, nyáron gyakorlatilag gyömölcsökön, zöldségeken, főzeléken meg kenyérféléken élek

2012. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!