Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy az esti...

Hungy kérdése:

Lehetséges-e, hogy az esti Xanax-tól egész másnap szédülök?

Figyelt kérdés
Nemrég estem át több súlyos magas vérnyomás krízisen, amire azóta gyógyszereket szedek. De az esti elalvás még mindig nehezen megy, ezért az orvos Xanax 0,5-öt írt fel estére. Körülbelül azóta egész nap szédülök, alig tudok járni-kelni még a lakásban is. Minden vizsgálatom (koponya ct, ekg, eeg, ultrahangok) negatív volt.
2011. júl. 29. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, főleg, ha nem régóta szeded, és előtte sem éltél hasonlóval. Próbáld ki, hogy csak egy felet veszel be este, az elalvást annyi is megkönnyíti. Ha így se javul a napközbeni szédülés, akkor beszélj az orvosoddal mindenképp.
2011. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én reggel szoktam zombi lenni tőle, ha nem alszom eleget és még nem ürült ki a szervezetemből. Szerintem ez az egésznapos szédülés, nem normális dolog, menj dokihoz!
2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őröltség ilyen gyógyszereket szedni, keress valami természetes szert az alvásproblémádra. Én a helyedben orvost váltanék.
2011. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Ma már sokkal jobban voltam, és olvastam is a papírján, hogy az első időkben okozhat ilyesmit. De ennek ellenére persze el fogom mondani hétfőn az orvosnak a panaszokat.


Utolsó válaszolónak: Igazad van, az alvászavarra nem a Xanax a megoldás, de nálam sajnos nem ilyen egyszerű az eset, most épp azt próbálják kideríteni, hogy az éjszakai felriadás (magas vérnyomás, idegesség, zsibbadás) vajon pszichés eredetű-e, csak erre az időszakra írt fel a doki olyan gyógyszert, ami a vegetatív idegrendszert pihenteti, hogy lássa, vajon ettől múlnak-e a panaszok.

2011. júl. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!