Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A leukémia járhat halállal is?

A leukémia járhat halállal is?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de fontos lenne tudnom. Anyukám azt mondta, hogy a nagyapám leukémiás volt, de nem mertem megkérdezni, hogy abban halt-e meg vagy sem.

Nem vagyok jártas az ilyen betegségek témakörében.


2011. júl. 29. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is rák. Valószínűleg abban halt meg.
2011. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Leukémia többnyire halállal végződik..

Ott a google előtted.Olvass utána a leukémiának..

2011. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A leukémia másnéven vérrák igen általőában halálos. De van olyan tipusa amit ma már tudnak gyógyítani.
2011. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Veky ***** válasza:
28%
Tudom, hogy szemétség, meg nem ide illik, de van egy film, amit ajánlok: "Séta a múltba". Nézd meg, és megtudod a választ! ;)
2011. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:

Valószínűleg a nagypapa a leukémiában halt meg. De ez nem jelenti azt, hogy te is.....

Inkább vedd ezt úgy, hogy mivel a családodban már előfordult ilyen eset, ezért fokozottabban kell vigyáznod magadra, és rendszeresen ( évente egyszer ) ellenőriztetni kell a vérképedet.

Ez édesanyádra is vonatkozik.

2011. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen .Nagyim is abban halt bele....
2011. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én leukémiás voltam. Több, mint 20 éve. Az akkori leukémiások kb. 80 %-a már meggyógyult. Néhány fajtája van, ami még nem gyógyítható, de ma már az egyik legjobban gyógyítható daganatos betegség. A hajlam öröklődhet, maga a betegség nem. Elképzelhető, hogy nagyapád abban halt meg, mert kb. a 90-es évektől tudják érdemben gyógyítani. Előtte még halálos betegségnek számított.
2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetris ***** válasza:
100%
Olyan jó látni, hogy van aki felgyógyult! Szívből gratulálok!!!!!!
2011. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2011. aug. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!