Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy nem ismerem...

Miért van az hogy nem ismerem fel az ismerőseimet?

Figyelt kérdés

Általában kerülöm a nyilvános helyeket mostanság az ilyen incidensek miatt, ugyanis többször előfordult már hogy jött egy barátom szembe és csak közelről ismertem fel, vagy volt olyan is hogy azt hittem az a valaki. Nincs nekem a látásommal nagy baj, inkább attól félek nehogy agyi probléma legyen. Kérlek segítsen aki tud írni valamit, mert nem mehet az hogy lesujtott fejjel megyek be valahova.


Köszönöm!


2011. júl. 30. 21:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, de még annyit hozzá tennék hogy nem 200méterről akarom felismerni, hanem nem 1 méterről mikor már rég köszön ő, nekem meg úgy kelljen nézni hogy ki is ez az ember.
2011. júl. 30. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz az arcmemóriád. Lehet elgondolkozol valamin. Nyugi én felnőtt vagyok éd mindég ilyen voltam.
2011. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de olvasgass és keress fel egy orvost

[link]

2011. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, várom a további válaszokat!
2011. júl. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!