Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a "krokodil" nevű új...

Ez a "krokodil" nevű új kábítószer belekerülhet az emberbe anélkül is h tudna róla?

Figyelt kérdés
Pl itallal v ilyesmi.Olvasgattam róla és azt írják ezt a heroin helyett használják azt meg tűvel jutattják be vagy nem?Láttam a videókat amin mutatják h mi történik az emberrel és eléggé lesúlytott.nem szeretnék ennek a drognak az áldozata lenni...
2011. júl. 31. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, ne félj ettől.

sztem csak intravénásan fogyasztják, meg mit érnének vele ha az italodba teszik...arra mást használnak.

2011. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne legyünk paranoiásak. Amúgy meg alap szabály, hogy piát nem hagyunk széjjel és ezzel elkerülhető akármilyen eset.


De ha mégis belekerül, azoknak az embereknek a lábuk nem 1 adag miatt lett olyan

2011. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy mit érnének el vele, ha italodba keverik? Hát hogy rászoktatnak, és ez benne az üzlet. Legközelebb már kérni fogod.
2015. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!