Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha kemény a székletem?...

Az baj ha kemény a székletem? Miért lehet kemény elsősorban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmi betegségem, és a folyadékbevitelem is jó, sokak szerint még sok is, szóval csak rostszegény étkezés lehet. Miben van sok rost, vagy mit egyek?
2011. aug. 1. 21:10
 12/14 anonim válasza:
mindenben? nem tudom, keress rá a google-ban hogy miben van sok ami van is otthon, ja és azt a sok folyadékot akkor idd miután nehezen emészthető dolgot eszel pl.: kenyeres témák... szívesen a tippet tudom milyen a helyzet és már megint bocs de ki kell megint írjam a ne nagyon erőlködj hanem várj hogy hagyj jöjjön ki magától még ha lassú is! olvass közben számodra érdekes újságot úgy elterelődik a figyelmed ;-)
2011. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs gondom, könnyen kijön, csak érezhető h kemény, de am semmi gondom nincs ezzel a dologgal. :)
2011. aug. 1. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok rost található a főzelék növényekben, a teljes kiőrlésű készítményekben, gyümölcsökben.
2011. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!