Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a tünetei lehetnek?

Minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ma a buszon mindenféle előjel nélkül rám jött a hányinger aztán a kezem lezsibbadt nem halottam(kb egy méterre álltak tőlem de nem hallottam mit mondanak) látni éppen hogy csak láttam,kivert a víz teljesen.Leszálltam és fájt még a fejem egy darabig de uána kb fél órára elmúlt.
2011. okt. 10. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
leesett a vércukrod, elájultál majdnem, ilyesmik...
2011. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon leeshetedd a vérnyomásod, vagy a cukrod. Vagy ha nagyon be voltál öltözve és a buszon fűtöttek akkor a melegtől is el lehet ájulni. Ennek mindnképp járjatok utána.
2011. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem is a vércukor egész nap egy csokit ettem :) kb 4ig
2011. okt. 10. 18:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne kísérletezz ilyenekkel... Egyrészt így nagyobb eséllyel lesz fiatalon 2es típusú cukorbetegséged, és ha egyszer tényleg elájulsz kórházba is visznek a mentők, aztán lehet kicsit bent tartanak majd a pszichiátrián is.
2011. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
most mondták egyébként, hogy a front miatt többen lettek rosszul, úgyhogy ez a válasz, az előző válaszolóra meg ne hallgass, cukorbeteg semmiképpen nem leszel ettől, pszichiátriára meg nem kerülsz.
2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. okt. 10. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
2es típusú cukorbetegség kialakulására hajlamosít az egészségtelen életmód, aki pedig éhezteti magát az a pszichiátriára kerül anorexiával.
2011. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(presze ha egyszeri alkalom van ilyen, de ne nagyon forduljon elő, mert hosszú távon sok bajod lehet belőle)
2011. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hülyeség! akkor leszel cukorbeteg ha rengeteget zabálsz, mozgásszegény életmódot élsz,

és nyilván csak azért evett egy szelet csokit mert nem volt ideje rendesen étkezni. különben ha anorexia nervosája lenne nem csokit enne hanem semmit

2011. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előzőeken kívül lehet folyadékhiánytól is. Egy vérképet nem árt csináltatnod.
2011. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!