Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már nektek vagy barátotok...

Volt már nektek vagy barátotoknak homlok üreg gyulladás és mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés

Volt nekem homlok üreg gyulladás kb 2 hete, és amikor ki mosták bal oldalt és még mindig szokott fájnia a fejem.

Ha volt a kor mik voltak nektek a tünetek utána hogy ki lett tisztítva?

:(((


2011. okt. 2. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már.A tüneteim nekem a következők voltak

- eldugult orrnyílás

-lüktető-hasogató fej és arc fájás

- ha lehajoltam akkor úgy éreztem mintha ki akarna ugrani a szemem a helyéből az erős nyomás hatására.

-néha lázas is voltam

Antibiotikumot,és orrcseppet kellett használnom(nekem homlok és arcüreg gyulladásom volt)

Mivel nem múlt el,és az arcomban még mindig éreztem a fájdalmat,így az orrnyíláson keresztül valami vákuumos eszközzel leszívták a gennyes váladékot..(nagyon fájt)

Utána a gyógyszerekkel szépen helyre jöttem

2011. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hasölő nekem is, nagyon kosz hogy válaszoltál
2011. okt. 2. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld a szeles helyeket. Hajmosás után hajszárítóval való azonnali szárítás. Ha érzed, hogy közeledik, melegítsd. Hajszárító, búra, infralámpa.
2011. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!