Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet ez? Telejsen...

Mitöl lehet ez? Telejsen tanástalan vagyok? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2és fél éve pánik beteg voltam, és az maradt még belöle, hogy mindig folyton attól félek, hogy valami komoly betegségem van. Mostanábna már egy ideje, a torkom szokott fájni meg reketség, meg mint ha marnák belül vagy szükitnék, nyelési nehézség... ÉS ha igy benyomom nem tudok vékony hangot kiadni. Sportolo vagyok lehet h rugták már mg az ádámcsutkám lehet, hogy amiatt? Vagy van 2gocos lyukas fogam? Esetleg valami gége vagy ahngaszalag probléma? VAgy mandula?? 1 éve de nem mindig érzem. VAgy lehet ez is a stressztől meg a gymorsavtól van. 2éve voltam teljes kivizsgáláson, akkor minden rendbe volt, volt gyomortükrözés is, ott a torkom is látták. fél évente kötelező nagy vérvétel, mert sportolok. Minden rendbe. Nem cigizek nem iszok. Lehet valami komolyabb? Egy hétig még nem tudok elmenni dokihoz azért érdeklődök.
2011. aug. 2. 23:01
 1/1 A kérdező kommentje:
21f
2011. aug. 2. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!