Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kiutat talalni...

Hogyan lehet kiutat talalni az almatlansagbol? 20eves vagyok es egy honapja gyotor, legtobbszor reggel 6kor sikerul elaludnom es 9kor kelek, vmikor 11, de akkoris szornyu, szenvedek.

Figyelt kérdés
Szorongok, es nem tudom mit tegyek voltam orvosnal most altatot irt 2hetre, es 2naponta kell szedni, de 2het mulva vissza kell menni, es rettegek, hogy erre nem lesz megoldas meg a nyugtato is megtenne, estenkent egy felszem.:(ugyerzem hiperaktiv leszek, vagy mi:(
2008. szept. 12. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Bio-melatonont szedtem,amikor nem tudtam elaludni.Nekem segített.

[link]

2008. szept. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs,Bio-Melatonin
2008. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyógyteákat próbáltál már? Nekem bevált, én is reggel fekszem és kelek, de amikor teázok akkor el tudok aludni majdnem hogy normális időben.

Macskagyökér tea vagy citromfű tea is jó.

[link]

Itt a vége felé le van írva hogy kell elkészíteni.

2008. szept. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. patikákban kapható: sedacur forte. ez teljesen természetes, nincs benne kemikália. vagy bioboltokban, dm-ben kapható tea: mandala tea a neve, ezen belül is Night Fly.
2008. szept. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!