Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? (többi lent)

Mit tanácsoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron észrevettem egy fehér foltot a hátamon. Voltunk pár orvosnál, akik azt mondták, h pigment hiányom van. Azóta már több foltom is kijött (a lábamon, a mellkasomon), de az aggaszt leginkább , h az arcomon is érszevettem már foltokat, és azóta egyre több lett. Nem tudnátok mondani vmi jó arcbarnítót ami elfedi a foltokat?


nagyon lécci normális válaszokat, és a durva kritikáktól kíméljetek, azokból már kaptam eleget. köxi

L/14


2011. aug. 7. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is voltak ilyen foltjaim a kezemen, bár nekem nem volt annyira vészes, tudom, hogy nagyon csúnya is tud lenni. Nekem azt tanácsoltak, hogy egyek sok sárgarépát, illetve olyan zöldségeket, gyümölcsöket, esetleg szedjek olyan tablettákat, ami karotint tartalmaz... egyébként az orvosod nem mondta, hogy mit tehetnél ellene?
2011. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem csak annyit mondott, h kerüljem a napot és hogy kennyem magam 50+ faktoros naptejjel.
2011. aug. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!