Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komplett B-vitamintól lehet...

Komplett B-vitamintól lehet hízni? :O

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy idióta voltam, mert 2 éve edzek és nem szedtem szinte semmilyen vitamint, rövid ideig ilyen gyengébb sz@rságokat, de azokat se sokáig. Na vettek vért, brutális vitaminhiányom van, és B-vitamin/vas injekciókkal akarnak szurkálni, és kaján vigyorral a pofáján közölte velem az orvos, hogy a komplett B-vitamin injekciótól (nagy dózisban tartalmaz B1-B2-B6-B12 vitamint), szépen megfogok hízni...

ebből mi igaz ? hát ezt nem tudom elhinni. :S

Én úgy döntöttem, hogy inkább azonnal beruházok egy SCITEC Multi Pak Pro (30 tasakos) vitaminpakkra és elkezdem szedni, mert azt nagyon dicsérik, viszont az is nagy mennyiségben tartalmaz B vitaminokat / egyéb dolgokat is, pl. osztrigahéj, stb.......


Nektek mi a tapasztalatotok ?



~ Frenk


2011. aug. 12. 19:20
 1/3 cynic válasza:
2011. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja, ezt olvastam, ezért is lep meg...
2011. aug. 12. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghízni tőle, ez hülyeség. A B vitamin meghozza az étvágyat és ha többet eszel, akkor ugye meghízhatsz. De persze nem kell többet enni, mint amennyire szükséged van alapból és akkor nem lesz gond. Ha injekciókat kell kapnod, akkor valószínűleg nagy a gond, nekem amikor vashiányom volt akkor csak kis csoki ízű tablettákat kellett szednem, kifejezetten szeretem... Szóval ezt nem tudod mindenféle étrendkiegészítővel pótolni, most egyelőre az orvos utasításait tartsd be. Különben is, a B vitamin tartalmú étrendkiegészítőktől ugyanúgy job étvágyad lesz...
2011. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!