Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásos komplett...

Milyen hatásos komplett vitamintabletták vannak, amelyek valóban érnek valamit?

Figyelt kérdés
Elég sok fizikai és idegrendszeri problémáim vannak és ezekre sokan vitaminokat ajánlanak.Csak annyi fajta van hogy lehetetlen eldönteni melyik valóban hatásos.Van olyan amely tényleg hat?
2008. okt. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a bérestől az actival max jó, én is azt szedem
2008. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban tudok tanácsot adni, hogy mindenképpen magyar terméket vegyél, ugyanis ezt a mi étkezési szokásainkhoz alakítják ki, ezért ez a legoptimálisabb számunkra.
2008. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is az Actival max-ot ajánlom a Bérestől. Egy hónapja szedem és több éves problémáim tüntek el pl. hajhullás.
2008. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vitaminkirály.hu ->>> Standard vitamin csomagja. Szerintem jó.



De a legjobbat akkor teszed, ha változtatsz étkezési szokásaidon. Magyarán több friss zöldséget, gyümölcsöt eszel, az állati fehérjék mellett eszel hüvelyesekből készült főzelékeket, olajos magvakat, teljes őrlésű tönköly és rozskenyeret, stb stb...

2008. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!