Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Totál depresszi...

Mit csináljak? Totál depressziós vagyok a hajhullástól:' (

Figyelt kérdés

már több, mint egy hónapja hullik a hajam, és nem tudom, mitől. Elkezdtem változatosabban étkezni, fehérjeturmixot inni, kétfajta étrendkiegészítőt szedek (vitaminok). Egy hónapja voltam sima vérvételen+vasat is néztek, de semmi. Most elmentem a a belgyógyászhoz, aki azzal "nyugtatott", hogy attól, hogy hullik a hajam, még egyáltalán nem biztos, hogy beteg vagyok, sőt. Az esetek többségében nem találják meg a kiváltó okot. Kért egy csomó mindenre kiterjedő vérvizsgálatot, jövő héten megyek nőgyógyászhoz, plusz majd azért bejelentkezem egy bőrgyógyászhoz is. Ja, fogászatra is jártam, az egyik fogamat gyökérkezelték, de még mindig érzékeny, plusz van egy másik gyökérkezelt fogam, az sem túl kóser, úgyhogy még oda is járok. Ha minden kötél szakad, elmegyek egy hőtérképes vizsgálalatra az Ormosiba. De most már olyan szinten hullik, hogy eddig valahogy tartottam magamban a lelket, de tegnap eltörött a mécses. Hajmosás után még az átlagosnál is több hullott, szerintem 300-nál is több, de annyira ki voltam, hogy a végén már hozzá sem mertem érni, anyám szárította meg, csak annyit fogtam fel, hogy még ő is egy rahedlit kiszedett. Már annyira sz*r a közérzetem, hogy nincs kedven felkelni, nem merek hozzáérni a hajamhoz, és nincs kedvem emberek közé menni. Most még azt hiszem, nem látszik, hogy ritkulna - bár én észrevettem, hogy kevesebb -, de rettegek, hogy mi lesz, ha elkezdek kopaszodni. Nem tudom, mi tévő legyek. És ha belegondolok, hogy lassan kezdődik a suli... A hideg is kiráz a gondolatra:S

Volt már valaki hasonló cipőben?:( Ha igen, hogy vészelte át, és mi lett a dolog vége?

19/L


2011. aug. 13. 17:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mármint mindenhonnan hullik, foltokban, vagy esetleg férfias típusú?
2011. aug. 14. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!