Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem depressziós vagyok....

Azt hiszem depressziós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdeném a legelejéről.Már kb 1 éve hogy állandóan beteg vagyok,mindig antibiotikumot szedek és mindig mikor már kiszedem akkor kiderül vmi újabb betegség.Párommal 8 hónapja vagyunk együtt,nagyon imádjuk egymást. Gyakran vagyunk együtt,csak az a baj h csak 7végente,mert hétközben kollégiumban van.

Októbertől kezdve gyakran vannak nemi gondjaim.És ez végett a nemi kapcsolat is hát csak akkor van amikor lehet.És a páromnak is ezvégett kell szenvednie:(( Félek h ha így megy tovább akkor talán elhagy,mert kinek kéne egy állandóan beteg csaj ?? de ő mindig mondja h nem baj kibírjuk,ne aggódjak mert szeret és imád,de tudom hogy neki sem jó így .Meg le van gyengülve az immunrendszerem. És most úgy döntöttünk szüleimmel hogy kipróbálom a gyógyfüveket,amik nagyon erős immunerősítők.

És szedtem még fogamzásgátlót is ,amiben nagyon sok volt a hormon,és sajnos egyre jobban magambazuhantam emiatt.Senki sem tudta mi a bajom,még énsem.Mindig csak sírtam.Aztán abbahagytam a gyógyszer szedését és egy időre elmúlt,de most meg ááá...

Egyedül érzem magam nagyon:(( Ahol lakom nem túl sok barátom van sajnos,persze suliban elvagyunk,de otthon anyum későig dolgozik,apum is többnyire,és nincs kivel lennem,akkor érzem magam csak jól ha a párommal lehetek,ami ugye csak a 7vége:(( Ő nagyon megértő velem.Anyával is szoktam beszélgetni,de hát nem tudok vele sem mindig.És az a bajom,hogy nem tudom magam lefoglalni,hobbim:gitár,éneklés,rajzolás,olvasás..stb.. de sajnos ez sem foglal le.Meg ezek a hangulatingadozások,egyszer ilyen,másszor olyan:(:S nagyon rossz,állandóan sírhatnékom van.Aztán meg van hogy nevetek vidám vagyok elfoglalom magam. Nem igazodok már ki semmin.Kérlek segítsetek.

17/L


2011. febr. 22. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
El kéne menni igegyógyászatra!Lehet cikinek fogod érezni,de csak ő tud neked segíteni abban,hogy meggyógyulj ami bizony egy nagyon hosszú és nehéz folyamat lesz!De kitartás!
2011. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék orvoshoz fordulni, fordultam már psychológushoz,de nem voltak vele jó tapasztalataim.

A párom kifejezetten jó psychológus,úgy értem nincs annak kitanulva,de nagyon jól tudja az ilyen problémákat kezelni,és nagyon sok mindenkinek segített már,és nekem is igyekszik,meg anyukám is sokat tud segíteni.Nekem csak az egyedülléttel vannak problémáim:(( Sajnos olyankor nem fordulhatok senkihez sem h kisírjam a bánatom.Persze sokszor azt sem tudom miért akarok sírni,csak jön.Biztos segítene,ha lennének itt barátaim,de sajnos olyan faluban élek,ahol az én korosztályom többnyire drogozik v sűrűn alkoholizál ill cigizek.Persze nem vagyok a cigi meg az alkohol ellen,csak nem szeretnék rászokni,meghát ővelük nem értek szót,és még ha barátokat tudnék is szerezni,azt hiszem nekem inkább egy igazi barátnőre lenne szükségem,aki számíthat rám ha kellek neki és fordítva is szintén.

És ez a baj h lesem tudom magam foglalni,mint ahogy már írtam,és sajnos csak ülök otthon és szorongok,és azt érzem h ha nem teszek vmit akkor megesz az unalom,de egyszerűen semmihez sincs kedvem :((

2011. febr. 22. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!