Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmúlhat a fülzúgásom?

Elmúlhat a fülzúgásom?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam másodszor buliban és szerintem most hangosabb volt a zene, mint először. Ha holnap elmegyek a dokihoz, akkor még semmi sem késő? Kezdek félni és nagyon szeretném, ha elmúlna..


18/F


2011. aug. 14. 18:55
 1/9 A kérdező kommentje:
rossz kategória, bocsi :P
2011. aug. 14. 18:55
 2/9 anonim válasza:

hororra akadva 1ső részét láttad azt amikor a csávó a wc-be oda hajol a lyukhoz és 1 fac átmegy a fején:D:D:DD:D

veled is ez történt?

2011. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szerintem fordulj orvoshoz az ilyen problémákkal mert ha nem akkor soha nem fog elmúlni... hidd el tapasztalat!

nekem is már 3 éve ilyen de már nem tudnak vele semmit sem tenni ez így marad :(

2011. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz, a túl erős zene, vagy zaj egy életre tönkreteheti a füledet! Menj el dokihoz, és vedd komolyan, amit mond!


Pedro

2011. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
holnap megyek is!
2011. aug. 14. 19:06
 6/9 A kérdező kommentje:
na voltam a dokinál és csütörtökig szedem a nootropil tablettát.. azon a napon vissza kell mennem kontrollra.. eddig mintha halkult volna a sípolás :)
2011. aug. 16. 19:47
 7/9 anonim ***** válasza:

A nootropil egy jó keringésjavító, én is azt szedem. Remélem, használni fog. És vigyázz az egészségedre - abból csak egy van. :-)


Pedro

2011. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Átlagosan 3 nap alatt el kellene múlnia a fülzúgásnak. Kerülendő a hangos zene!
2011. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy nem írtam eddig skacok, de már elmúlt nyáron, hála a nootropilnek :D sőt azóta megint voltam bulin, de az szabadtéri volt és így szerencsére meg se kottyant a fülemnek a zene. Egyébként minden szűk helyre füldugót viszek
2011. okt. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!