Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van nagyon rossz kórházi...

Van nagyon rossz kórházi élményed? Én most 2 hetet feküdtem majdnem a belgyógyászaton, rémes volt.

Figyelt kérdés
Egy nő a szomszéd szobában elkezdett imádkozni,majd teli torokból énekelte éjfél után a Ballag már a vén diákot.Erre az egész osztály felébredt.Majd a nő kiment az erkélyre és elkezdett énekelni.
2011. aug. 15. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pedig kb. 2 órája jöttem a kórházból. Elköszöntem a nagynénémtől...:(


24N

2011. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nekemnemadtak válasza:

Nekem egy tragikus élményem köthető a kórházoz. Akkor törént amikor 7 éves voltam,egy doktor molesztált. másnap szoltam az apámnak róla. azóta ő is molesztál.

13/N

2011. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nővéremet az ágyhoz kötözték a heim pálban amikor agyrázkódása volt. A kis hülye meg nem mert szólni anyáéknak, ennek már kb 20 éve, több is talán...
2011. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ezen jót nevettem!:D:D
2011. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem csak(!), ahol meghaltak a nagyszüleim, az egyiknél még a várost is gyűlölöm, a másikat sajna, ha haza megyek sokat látom..

Egyszer hosszabb ideig voltam kórházban, kiskoromban az nagyon megviselt, még álmomban is beszéltem..

2011. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Volt! Szörnyű!

Vesegyulladással kerültem be 18 évesen nagyon ramaty állapotban. Gondolhatod, hogy a veséseknél nem igazán a korombeliekhez raktak be. 5 idős néni volt a szobatáram és még szépen fogalmaztam. A wc és zuhanyzó undorító volt, én úgy mentem mindig, hogy vittem mindig fertőtlenítő szert. Senki nem foglalkozott velem, több napig ugyanazt a gyógyszert kaptam, amit itthon is szedtem. Aztán leesett nekik, hogy attól nem javulok, kaptam mást. Nem várták meg a kúra végét, és előbb hazaengedtek, mert egy napig nem volt lázam.

1 hét otthon, szintén visszaestem... Közben a sok antibiotikumtól bélgyulladásom is lett. Vissza még egy hétre a kórházba.


Kb 6-7 hétig voltam beteg, de legalább ennyi antibiotikumot is kellett szednem. Nagyon lefogytam és lelkileg is megviselt.

Első éjjel, mikor bekerültem, a mellettem levő ágyon meghalt egy nő és még fél napot ott hagyták letakarva.


Igazából nem akarom tovább taglalni, mindenesetre tényleg nagyon megviselt, ez már van vagy 3 éve. Ha nem jár be hozzám minden nap párom és a családom, én nem bírtam volna. És az a legrosszabb, hogy sosem jártam úgy, mint a legtöbb tini, hogy a derekam kint van, télen még harisnyát is hordtam, és mégis nekem kellett ezt átélnem...

Összesen 2 hetet voltam bent, de ez alatt az idő alatt 3 helyen is voltam, ebből az egyik hely volt felújítva.

2011. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott, kisgyerekként a mandula műtét az naon megviselt, ha anyuék nm jöttek volna be nehezebb lett volna, mellettem szintén kisgyerekhez alig jártak be, vele másként is bántak a dokik is, sokat sírt..

Később olyan 2.os voltam nm tudták mi bajom, de beutaltak "kivizsgálásra" jó 2hónapba telt..egyszer haza engedtek, hétvégén apum vitt be, járni nm tudtam a fájdalmaimtól..

Aztán vmi olyasmit írták a zárójelentésbe, h felfázhattam és hólyagommal volt gond...^^'

A nagy kivizsgálás közepette volt, h kiírtak az ujjamból vérvételre kb.4óránként, de az elsőtől olyan rosszul lettem, h "lefújták" mennyire örültem!! Meg nm volt étvágyam, és mondták egyek mer infúzióra kötnek..aztán megkérdezték mi a kedvenc ételem és ez mentett meg az infúziótól!..

2011. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!