Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőnek kopasz fej, mi a vélemén...

Nőnek kopasz fej, mi a véleményetek erről, emennyiben "betegség" áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Hajhullás és zsírosodás megszüntetése céljából lehet bevállalnám, hogy szinte teljesen kopasz legyek. Az használna?
2011. aug. 15. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, ha jól állna, akkor hajrá. Sok nőnek van pár 1-2 centis haja, szőke vörös, fekete..De nem sok nőnek áll jól és kell hozzá egy egyedi stílus is. A tüsi haj nem megy a rakott szoknyához:)

Nálam valahol itt a határ, ami még nőies és szép tud lenni:

[link]

2011. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. ezelőtt volt ilyen, most ennél sokkal rövidebbre gondoltam...
2011. aug. 15. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

fordultál már ezzel bőrgyógyászhoz?lehet,hogy nem kéne levágatnod,mert tud valamit ajánlani.Ha meg ezt kell tenned,akkor szard le ki mit mond,mert úgyis meggyógyulsz és csodaszép egészséges ember leszel.

Egyik ismerősömnek genetikai betegsége miatt a hajszálai gyöngy szerkezetűek,ha ráfekszik,vagy megfésüli,letörik.Nagyon rövid fiús haja van emiatt,de beletörődött,hogy ezen nem tud változtatni.Van egy csomó csini sapija és fülbevalója és ennyi.

2011. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hajgyógyászhoz fordultam, de eddig nem vagyok benne biztos, h rendbe fog jönni, még egyszerre nem adom fel, de ha nem látok javulást levágatom! És nem fog érdekelni! Ha valaki ezért "megszól", ám tegye! Köszi! :)
2011. aug. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!