Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalat a Reergin gyógysze...

Belushka kérdése:

Tapasztalat a Reergin gyógyszerről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

jóóó! én nem szeretem a kávét, illetve nem bírja a gyomrom, nagyon sokáig ezzel voltam el délelőtt.

de hallottam már, hogy vizsgára készülők is szedik "agyfényesítőnek":))

2011. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én pont tanuláshoz akarom szedni !:)
2011. aug. 16. 15:17
 3/9 anonim ***** válasza:

sokkal jobb, mintha energiaitalt innál. de ne előre vedd be, hanem, amikor érzed, hogy tompulni kezdesz, nem fog már úgy az agyad.

és rágd széjjel, nem rossz ízű, és azonnal felszívódik a száj nyálkahyártyáján keresztül.

eredményes, jó tanulást.

üdv.

2011. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig ezzel készültem anno a vizsgáimra, és nagyon-nagyon bevált! Rengeteg élsportolóról is tudok, akiknek ezt javasolta a sportorvosa, úgyhogy én fizikai és szellemi megterheléshez is egyaránt csak ajánlani tudom.
2011. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! : )
2011. aug. 16. 17:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Na szedtem már a gyógyszerből be, és érzem már a hatását !:) kedvem van tanulni, jobban fog az agyam... vagy nem tudom lehet csak azért vagyok így most mert bennem van az a tudat, hogy segít ?!
2011. aug. 16. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
utólag tényleg használ?mit gondolsz?:D
2011. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jókat tudok elmondani róla! Én este vettem inkább hasznát...akkor jobban tudok tanulni, megragad amit tanulok reggelre!:)
2011. okt. 9. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: mennyi ideig szedhető a Reergin? A betegtájékoztató mindössze annyit ír, hogy nem javasolt a kúraszerű alkalmazása, de ennél bővebb információt nem ad...
2015. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!