Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meloxicam Sandoz gyógyszerről...

Meloxicam Sandoz gyógyszerről van valami tapasztalat? Mellékhatások közül kinek mi jelentkezett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem és szörnyű rossz lett a vérképem.Azonnal abba kellett hagyni és rendbejött. Azóta is nagyon óvatos vagyok a gyógyszerekkel.
2010. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. szept. 18. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami olyan furcsa mellékhatása, amiről nem olvastam itt a neten. A betegtájékoztatóban is csak annyit említenek, hogy rémálmokat okozhat. Nekem rémálmokat nem okozott, viszont a normális álmokat felerősíti. Így tudnám a legjobban visszaadni, amit tapasztaltam. Sokkal hosszabban álmodik tőle az ember, mint máskor. Ugyanakkor az álmok kellemesek, megnyugtatóak, élvezetesek - ugyanakkor koherensek. Nem csapongóak, nem rémisztőek, nem összezavaróak, hanem pont ellenkezőleg. Még ébredés után is hosszabb ideig emlékszik vissza rá az ember. Olyan ez, hogy visszavágyik az álomvilágba, mert annyira más, mint a jelenvaló, aludna, álmodna még az ember, de már nem tud, mert kipihent. Nagyon jó ez a mellékhatás, sohasem tapasztaltam hasonlót. Kár, hogy a refluxra, fekélyre viszont rossz hatással van. Ha csak ez a pszichés hatása lenne, szerintem népszerű lenne. Amolyan közérzetjavító gyógyszer lehetne.
2017. máj. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!