Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrvilágosítás intim helyen -...

Bőrvilágosítás intim helyen - mivel?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, de azt szeretném kérdezni, hogy milyen krémmel tudnám kicsit világosítani a nagy szeméremajkakat? Nagyon sötét, barna színe van, de csak ott, a testem meg alapból nagyon fehér. Sajnos emiatt nagyon gátlásos vagyok, mert nem tartom túl szép látványnak (mint pl. egy rózsaszínűt). Van valami krém, amivel lehetne kicsit világosítani? Előre is köszi!
2011. aug. 17. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ilyen krém. Barátkozz meg vele, másnak is vannak "hibái". Bár ez hibának sem mondható, hiszen mindenkinek más a szép.
2011. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezd meg Michael Jackson volt orvosait:D De szerintem házilag nem lehet bőrszínt fehéríteni ,de nem is érdemes ,mert nagyon vonzó tud lenni az ilyen , hidd el!! Annyit tudsz csinálni esetleg,hogy mivel írtad ,hogy nagyon fehér vagy ,ruha nélkül napozol sokat,vagy szolizol és így nem lesz akkora a kontraszt.
2011. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

MJ ha minden igaz, vitiligo-ban szenvedett.

Napoznom nem nagyon lehet, rengeteg az anyajegyem. :S Esetleg vmi májfoltra vagy szeplőre való krémmel?

2011. aug. 17. 11:38
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Meg lehet vele próbálkozni, de szerintem más egy bőrhiba kezelése meg egy genetikailag adott bőrszín megváltoztatása.Esetleg bőrgyógyász tudna valami durva kezelést rá ami azon a helyen megszenvednél az biztos.
2011. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elmondásod alapján is bejönnél. (:
2011. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen sötét, de amióta idősödtem és nemi életet is élek, azóta kicsit megváltozott. :S Doki azt mondta, hogy normális, kóros elváltozás nincs, és később, ha terhes leszek, akár még sötétebb is lehet. :(
2011. aug. 17. 11:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy. :D
2011. aug. 17. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz semmivel! Nagyon ártalmasak az ilyen szerek, amikkel max. 1-2 árnyalatot lehet fehéríteni. Amúgy próbálj vele megbarátkozni, én is azt tettem :) Szintén nagyon fehér bőr, rengeteg anyajegy, napozás/szolárium tilos, és szintén sötétbarna szeméremajkak (a mellbimbóm is inkább barna, bár az világos). EZ EGYÁLTALÁN NEM HÁTRÁNY! :) Mi lányok hajlamosak vagyunk túlreagálni ilyen apró, természetes változatokat, de a fiúknak ez fel sem tűnik, nem is értik min problémázunk!
2011. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sine.lacrimna ***** válasza:

jól mondta dokid.

Teresség alatt nekem fekete lett a hónaljam is.(és egyéb területek)

Szó szerint mintha cigány lennék.

Már alig vártam hogy elmúljon.Nagyon csúnyának láttam.


Idővel elmúlt,de nagyon látványos változás volt.

2011. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Úh, akkor nekem is megvan minden esélyem rá, hogy később olyan legyen. :S


Amúgy találtam egy Ephelis nevű gél-t szeplőkre, májfoltokra, szerintetek? Sokan dicsérik, persze nem intim helyen használják. :/ Tudom, hogy elkéne fogadnom, de régen nem volt ennyire sötét, mint mostanában. :( És még csak 24 vagyok..

2011. aug. 17. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!