Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha azt mondják egy vizsgálat...

Ha azt mondják egy vizsgálat után, hogy lehet hogy agydaganatom van, az mennyire biztos?

Figyelt kérdés
Eddig epilepsziára gyanakodtak.Kellenek még további vizsgálatok.Egyébként műthető,vagy lehet gyógyszeresen kezelni?
2009. dec. 20. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem mondhat egy orvos sem hogy lehet hogy agydaganat!Ha nem biztos a diagnózis azt kell mondja nem volt eredményes a vizsgálat, és megismétli egy bebizonyító vizsgálattal.Hogy biztos legyen a diagnózis!
2009. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy király doki lehet.Ba..a meg,hogy mondhat ilyet?És szerinte meddig aggódj ezen?Amíg meg nem lesznek a pontos eredmények,és minden ok lesz?Figyelj,leírok valamit,és nem vicc,de nagyon szomorú:amikor megszültem,a gyerkőc elkerült egy másik kórházba,mert baja volt(mindegy mi,nem az a lényeg).Én még ugye a kórházban.Másnap jön egy anyakönyvvezető,és az ajtóból odaszól:magának meghalt a gyereke.Ennyi,és otthagy.Én szólok mindenkinek otthon,alig bírok élni.Erre jön másnap megint az okos asszony,és mondja:nem a magáé halt meg,hanem azé a másiké.Mondom:mi baja?Az most mindegy,hogy mit éltem át,csak szemléltetni akartam,mekkora paraszt dokik,és társaik vannak.Nyugi,elég akkor aggódnod,ha megmondják min aggódj.A gyerekem jól van,köszöni.Én kevésbé.
2009. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az agydaganat müthető,de ha nem biztos benne a doki,akkor még végeztess további vizsgálatokat,mert csak úgy tudják biztosra megmondani!Egy ct v. mr vizsgálat simán kimutatja,hogy van e daganat!
2009. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen agydaganat. De valószínű nincs semmilyen daganatod, nyugi.
2009. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem szoktak viccelni. Szóval nem is értem, hogy ez mi... biztosat a vizsgálat után lehet tudni. CT?
2009. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszonylag kevés az esélye. Biztosabbat egy másik vizsgálat után lehet mondani.
2009. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!