Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » én 23 éves vagyok és beteg...

én 23 éves vagyok és beteg nem tudom mi szerint százalékolnak le?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 12:33
 1/8 A kérdező kommentje:

Már születésem óta a testemet meg támadta a csontkinövés minden test részemen van rengettek ami fájnak mindig . és a két térdemen van 3-3 db és még szerintem új is lesz és bal a térdem alatt van és az nagyon hatalmas még lassan már diónál is nagy és már

voltam orvosnál és nem tudják már levésni sem mert egy ért érnének el és az nagy gondot okozna . De már nagyon fáj tudok menni csak egy kis idő múlva újra és jobban fáj de én nekem muszáj hogy lábra álljak és gúgolni már nem tudok mert rögtön akkorát rándul és még jobban fáj és már a bokánál is ezt érzem amikor térdelek szóval már az is fáj ha térdelek . A jobb térdem is fáj . Műteni sem szeretnének . Voltam orvosnál és össze-vissza küldenek traumotologia és ortobédia között . De mint két karom is rossz a jobb karom az 30 fokkal ferde és ott is van csont kinövések és azt egy műteni próbálták de nem változott semmi sem . és a jobb kezemen is rengettek van és középső ujjam is ferde és kb 3 csontkinővés ki egyenesiteni csak azt mondták még rosszabb lenne . A bal karom és kezemen is vannak de nem ferde és jobb vállamon is van hatalmas és néha nagyon rándúl egész felső testem görcsbe van akkor . és még lapockámon és bordámon is van rengetek és azok is rándulnak . Csontkinövés kivételével is vannak gondok szemüveges nem egyformák egy plusz másig negativ és diggráfiám is van . és néha nagyon ideges vagyok és néha felejtek is de nem vagyok fogyatékos mindet tudok a világról .

2011. aug. 18. 12:35
 2/8 A kérdező kommentje:
Le is érettségiztem és környezetvédelmi szakmát szereztem jó eredménnyel . Az a gond hogy ezek betegségek miatt nem találok munkát tavaly voltam elintézni emelt családípotlékot de nem adták mert állitolag csak 35 százalékos a betegségem valamilyen kis orszi vizsgálaton voltam . De azóta rosszabb lett mert akkor bal bokám még nem fájt . Próbálok munkát keresni de nem vesznek fel sehová sem de a betegségemet sehol sem nem mondtam el . én úgy tudom, hogy valakit leszálékolnak annak valamennyit dolgoznia kell egy keveset . Csak azt nem értem hogy pl családipotlékos vizsgálatnál voltak jobb helyzetben lévő emberek pl tejalergia akik meg kapták van még ennél jobb helyzetben lévő ember de én nem és nem tudom miért nem? és ezt hogy tudják ezt meg állapitani csak rá néznek az embere? Nekem csak annyi volt meg mérek hány kiló vagyok és magaságomat és a karomat meg a papírokba csak kicsit bellenéztek és még háziorvos ajánlás is volt és még levetkőzni sem kellet és csak 35 százalék . Nem értem ez ránézésre hogy lehet megtudni? Rokkantságot szeretném elintézni és nem tudom mit kell oda vinni és vagy meg se próbáljam nekem nem az a célom hogy ne dolgozak csak ne 8 órát vagy 12 mert azt nem bírnám .
2011. aug. 18. 12:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg próbáljam elintézni vagy nem? Mostani szabályok miatt szerintem nehéz lesz de az állapotom nem javul meg inkább rosszabb lesz már néha bizserkek is meg folyamatos fájdalmaim vannak
2011. aug. 18. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt már jártál?

2011. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

családit az kaphat akinek 18 éves koráig járt.


ill. fennált elötte a betgség.


tejallergia miatt meg enm százalékolnak le senit.

2011. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de kapja még a családit és már 20 éves
2011. aug. 18. 12:54
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem már születésem óta vannak

de már azt is mondták hogy csernobil sugárzásnak hatására alakult ki mert ebben az évben még erős volt a sugárzása

2011. aug. 18. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

persze met ha 18 éves kor elött apta,akor kaphtja de ha addig nem ját nei semmi rendkivüli,utána nem kaphatja,meg ha tanul,akkor is kapja.


=>Saját jogán családi pótlékra jogosult:

• A tizennyolcadik életévét betöltött tartósan beteg, illetve súlyosan fogyatékos személy, feltéve, ha utána tizennyolcadik életévének betöltéséig magasabb összegű családi pótlékot folyósítottak.

2011. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!