Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Extrém szőrösödés. Van erre...

Extrém szőrösödés. Van erre végleges megoldás?

Figyelt kérdés

Lány létemre majdnem olyan szőrös vagyok mint egy férfi,a mellszőrzet kivételével,bár az is van,csak nem ott ahol a pasiknak:D Viccet félretéve,tényleg elég durván szőrös vagyok,a lábam végig,a fenekem kivül belül,a hasam,de nem csak 1 csíkban,a melleim,a mellbimbóm körül nagyon durván,a hátam,derekam(pihésebb,de erősebb mint az átlagnak),az arcom is 2 oldalt,és már a nyakam,és az államnál is kezd.Természetesen szőrtelenítek,de már nagyon elegem van ebből az egészből.Ilyenkor nyáron nekem kész kínszenvedés ez az egész,főleg,hogy a bőröm érzékeny is,és mindig kipattog,szőrbenövéses lesz,mert nagyon erős a szőröm.

Van erre valami végleges megoldás?Mondjuk gyógyszer,amitől kihullana az összes szőröm?

17/L


2011. aug. 19. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
endokrinológián kéne kivizsgáltatnod magad
2011. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kezdj el gyűjteni egy "egész testes" lézerszőrtelenítésre ..

nem lesz olcsó mulatság, de ezek után nincs problem

2011. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmész egy endokrinológushoz, beállítják a hormonháztartásod, és utána állandó gyantázás/epilálás mellett ritkulni fog, de egész biztosan nem fog tovább erősödni.
2011. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lézeres szőrtelenítéssel is az a baj, hogy ha a hormonháztartással nincs valami rendben, akkor végleges után is visszanőhet a szőr. Szerintem kicsit sok párszázezret csak úgy kidobni az ablakon...
2011. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És az endokrinológiára kell beutaló,vagy csak időpontot kell kérni?
2011. aug. 19. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Kell beutaló és időpont is:S És sajna sztk-ban nagyon hosszú a várakozási idő
2011. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?Ha jövő héten kérek beutalót,meg időpontot mikorra fogok kapni kb.?Más megoldás nincs?Magán dokihoz nem tudok menni sajnos.
2011. aug. 19. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Kapsz beutalót, elmész oda, ahova a háziorvos küldött, bejelentkezel, és változó... Én 2 helyen voltam, az egyiknél csak 1 hét volt, a másik helyen 2 hónap mire volt szabad időpont... Sajnos sokaknak van iylen problémájuk, és néhány teszteredmény sokára is jöhet meg, de ha azt nézed, hogy ha megvan végre mi bajod, és jobban vagy megéri az az idő.
2011. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az endokrinológia a legkevesebb, nekem a nőgyógyászom kért hormonvizsgálatot, 5 hete kaptam beutalót a laborba, 2,5 hét várakozás, hogy egyáltalán megcsapoljanak, most meg már 2,5 hete az eredményt várom :S és április elején volt menzeszem utoljára :S
2011. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!