Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több órája hányok van vmi...

Több órája hányok van vmi megoldás?

Figyelt kérdés
fél7től járkálok a wc-re hányni, már teljesen szétmarta a torkomat az orvoshoz sem tudok így lemenni. Nincs valami amitől ez abbamarad? vagy aminek ki kell jönnie az ki is fog?:S már a hasam is megy egy kicsit, ver a víz és remegek. szörnyen érzem magam :S
2011. okt. 10. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Elmúlni max akkor, ha minden kijött, aminek ki kell. De (meglepő módon) a sima kóla segíteni szokott.

Igyál sok vizet, pici citrommal, apró kortyokban!

És persze jobbulást!

2011. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom mennyire segítene ha esetleg van otthon dedalon az jó hányingerre abból kapjál be 1-2őt és egyél egy banánt az talán megfogja a hasadat és pihenj le. mitől vagy rosszúl amúgy így keltél fel reggel? Vagy esetleg valami konkrét ami ennek lehet az oka?
2011. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom elcsaptad a pocid. Vagy romlottat ettél. Én is jártam már így. Addig szenvedni fogsz, amít nem jön ki minden, a hasmenés is vele jár. Ha nem vírus okozza, akkor 1-2 nap és rendbejössz, igyál sokat, és próbálj meg enni is, lehetőleg pirítóst. Ne aggódj :)

Bújj be az ágyba, takarózz be. Ha lázad lenne (akár gyomorrontás, akár vírus) vegyél be gyógyszert, és nálam a hűtőfürdő mindig beválik.

2011. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki a dokit, ad egy injekciót, az leállítja. Ha fél héttől hánysz, akkor már semmi nincs a gyomrodban, amitől meg kéne szabadulni. Az kb. az első körben kijött, bár az éjszaka után kétlem, hogy lett volna benne bármi is. Hacsak nem 6-kor fejeztétek be a lakodalmas menüt.
2011. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) igen dedalon van meg vizet is iszom. nemtudom mitől lehet..éjjel 4kor felkeltem h iszonyat hányingerem van..fél7kor kikeltem az ágyból és azzal a lendülettel mentem a wc-re. azt hittem csak egyszeri kis hányás lesz de már vagy a 10.nél tartok :(

Igen igen itt fekszem az ágyba, de nem ettem semmi olyat:/ (ezekszerint mégis:D ) lázam szerencsére nincs :)

2011. okt. 10. 10:56
 6/9 A kérdező kommentje:
injekció? azért ennyire csak nem súlyos:O nemsokára azért lemegyek a dokihoz:)
2011. okt. 10. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát jó...


Az injekciótól nem kell megijedni, semmi brutálisat nem adtak be benne, viszont cserébe azonnal hatott. Bár én estétől az éjszaka közepéig hánytam megállás nélkül, akkor elfogyott a türelem, és kihívtuk az ügyeletet. Nagyon jóképű fiatalembert küldtek. :)


Jobbulást, vigyázz magadra a doki felé menet!

2011. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dedalon tablettát gondolom kihányod, ilyenkor a dedalon végbélkúp hatásos.
2011. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos csak tabletta van, a doki is felírt most egy tablettát, szerencsére már 1 órája nem hánytam, csak rosszul vagyok :/
2011. okt. 10. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!