Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » NAgyon csúnyák a körmeim,...

NAgyon csúnyák a körmeim, kihez forduljak?

Figyelt kérdés

ajánlotok nekem jó körömorvost? rohadnak a körmemim! Segítség!! PLS! fontos lenne mert nem tudok mit csinálni!!!!!!!


12/L!


2011. aug. 22. 19:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
komolyan neked meg az lenne a feladatod ha már itt vagy hogy legalább segíts!!
2011. aug. 26. 16:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert ilyen kedves voltál, elárulom neked, hogy ha bemégy a legközelebbi gyógyszertárba és kérsz körömgombára valami ecsetelőt, biztosan kapsz, jó pénzért. Én mégis azt javasolnám, hogy bőrgyógyászhoz menj, mert látatlanban nem lehet pontosan megállapítani, hogy mi a baj. Lehet a háttérben valami vitaminhiány is, mert a gomba nagyon agresszív kórokozó,de nem támad ok nélkül. Azért írom így, hogy megértsd, nem fog elmúlni, manikűrös se tud mit kezdeni vele.A gyógyulása hosszas, addig tart, míg kicserélődik a körmöd. (Köszönöm, hogy figyelmeztettél, hogy miért is vagyok itt.) Jobbulást!
2011. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszön szépen utolsónak az 1 normális választ..;)
2011. aug. 26. 21:32
 14/15 anonim ***** válasza:
A többit is én írtam.Üdv. Utolsó-:)
2011. aug. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha ilyen bunkón válaszolsz,ne csodálkozz ha csak egy neked megfelelő választ kaptál...
2011. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!