Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kényszergondolatok, kényszeres...

Kényszergondolatok, kényszeres, nem szándékos rosszat kívánás másoknak? SEGÍTSÉG! MIt tegyek? Van még vki így?

Figyelt kérdés

Már lassan beleőrülök:((((((((((((((( már régóta van, hogy kényszergondolatok gyötörnek...

rosszat kívánok másoknak gondolatban, pedig nem akaroooooom:( utána mindig lelkiismeretfurdlalásom van, hogy nehogy ezzel ártsak másoknak...az a gondolat gyötör, hogy ugye nem azért van vmi gond, mert én gondolatban rosszat kívántam neki?

amúgy nem olyan kívánság ez, mint amikor mérges vagyok vkire, csak úgy a gondolatomba van:S

Mit tegyek ellene? orvoshoz nem akarok menni, van vmi ötlet, akinek ilyen problémája van?

Köszönöm!


2011. aug. 23. 19:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Utolsó kommentelő, esetleg sikerült már azóta kijönnöd ebből a kényszergondolat csapdájából?
febr. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia Sajnos nem

Elkezdtem a gyógyszert 1 hónapja sertraline 50mg... nemtudom visszakapom e az életemet valaha, de pokollá teszi... mindennek gondoltam mar magamat... féléve megváltozott az életem basszus... es nemtudom,hogy lesz e kiút.. friss apaként szörnyű ezt átélni. Köszönöm a kérdésed

febr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mindig van kiút! Sosem szabad feladni. Látod a kérdezőnek is sikerült, csak rá kell jönnöd, hogyan tudod ezeket a gondolatokat szabályozni, ugyanis fontos, hogy a gondolataink nem mi vagyunk és nem határozhatnak meg. Hidd el, hogy jóra fordul minden csak higgy magadban. Minden jót kívánok!
febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!