Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom, hogy normális és...

Tudom, hogy normális és elkerülhetetlen, de mégis meg lehet valahogy gátolni?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy most lettem 12éves, és elkezdtem szőrösödni. A hónaljam meg a nunim is, de engem zavar, mert érzem, hogy súrlódik. Apukám régi újságaiban is ilyen szőrös nők vannak, de szerintem olyan csúnya. Hogy tüntessem el? Apukám borotváját használhatom, vagy anyukám szemöldökcsipeszét? Olyan vagyok mint egy majom.:S
2011. aug. 24. 17:43
 1/6 anonim válasza:
mondd anyádnak hogy vigyen kozmetikushoz TE MAJOM....
2011. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg édesanyád hogy vegyen neked saját borotvát vagy esetleg szőrtelenítő krémet. B.
2011. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Amúgy meg, kérd meg ANYUKÁDAT hogy vegyen neked ilyen "biztonsági borotvát" vagy mit... direkt erre van kitalálva...

2011. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 évesen minek szeded le a punciszőröd? mire használni is akarod már olyan borostás lesz hogy sajtot lehet reszelni vele
2011. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha túl korán borotválod, csak megerősödik... Úgy se élsz még nemi életet, felesleges, csak rosszabb lesz utánna. Majd 2-3 év múlva szőrtelenítővel szedd le, de addig szerintem felesleges.
2011. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm a segítséget.
2011. aug. 25. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!