Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz ha beveszek 26 db...

Mi lesz ha beveszek 26 db Valerianat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ezt komolyan kérdezed? Az fájdalom csillapító ha jól tudom.Max egy vad gyomor mosást érsz el vele. Inkább egy pszichiátert keress fel.
2009. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az sem segítene,senki nem tud

segítettem máson,és miatta én kerültem bajba, a családom ellenem fordult.....

2009. ápr. 17. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

A valeriana nem fajdalom csillapito, hanem nyugtato.

NAgyon komolyan mondom, hogy senki kedveert nem erdemes magadban kart tenni.

Most biztos nagyon rossz, de orokre haragudni csak nem fognak. Nem tudom hany eves vagy, de ha ilyen ongyilok gondolataid vannak akkor erdemes lenne meglatogatni egy orvost - tudom mirol beszelek nallam panik betegseg alakult ki.

Szoval Valeriana: nyugtato hatasu, bekabulsz es alszol egy jot.

2009. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Természetes összetevőből álló nyugtató a Valeriana. Biztosan nem használ, ha beveszel ilyen sokat. De szerintem komolyabb bajod sem lesz tőle, sokat fogsz aludni, meg lelassulsz vagy 1-2 napig. Majd kimossák a gyomrodat és legközelebb nem fogsz ilyeneket bevenni.
2009. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi kedves hozzászólók. Igazatok van valószínű kevertem valamivel.

De tényleg akár mekkora a baj ilyent nem szabad tenni,biztos van megoldás a problémára.

2009. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincsen,hogy senki nem tud segíteni.Mindenre van megoldás.Írd le mi a gondod,ha a családod hátat is fordított neked/ami szerintem,remélhetőleg nem lesz hosszútávú/itt is találhatsz"barátokat",akik segíthetnek,vagy adhatnak tanácsot.
2009. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
A család dologgal nekem is vannak próblámáim,mégsem akarok öngyilkos lenni.Gondolj azokra,akik szeretnek és akiket te is szeretsz.Nem lesz megoldás a próblémáidra,ha "belövöd magad".Komunikáció...Sokszor az ember jobban számíthat egy "idegenre",mint a saját rokonaira.Fel a fejjel!
2009. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
OVERKILL!
2009. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!