Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, Nem bírom már az...

Segítség, Nem bírom már az allergiát? ) ;

Figyelt kérdés
már régen elkezdtem a gyógyszert, orrspray-zek de semmi levegőt nem kapok, mára már vörös lett a szemem viszket de valami iszonyatosan, és meg nem áll a tüsszentés:S sosem szenvedtem még így pedig gyógyszert sem nagyon szedtem..mit tehetnék, hogy jobb legyen?:( claritint szedek, van valami erősebb??:S tönkreteszi a nappalokat-éjszakákat 2 hete erről szól az életem:S
2011. aug. 25. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. A tüdőgondozóban sokkal jobb gyógyszereket irnak fel. A claritine csak gyenge allergiára jó.
2011. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egyértelmű, hogy elmegyek..csak valamivel itthon enyhíteni nem lehetne?:S:D voltam már dokinál am. , de nem is gondoltam volna, hogy most a parlagfű ennyire megvisel:S
2011. aug. 25. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kaphatóra gondolsz?Én is allergiás vagyok és kb. 1hete jöttek elő megint a tünetek.Szedtem a xyzalt 5 vagy 6 napig, de rohadt fáradt voltam tőle, viszont jobban voltam amíg használtam.Ha nem vény nélkülire gondolsz, akkor xyzal vagy aerius gondolom erősebb, de menj el egy orvoshoz.
2011. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, holnap el is megyek dokihoz:)
2011. aug. 25. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Parlagfű friss hajtásait javaslom, csak az a gond, hogy az idei már elég öreg. Még tavasszal kellett volna sokat szedned és kiszárítani napon.
2011. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Oszt' mit csinál a friss hajtásokkal?

Megeszi?

Vagy azon alszik?

2011. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megenni. Vagy te az a C vitaminon is aludni szoktál?
2011. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Én is allergiás vagyok és kb. 1hete jöttek elő megint a tünetek.Szedtem a xyzalt 5 vagy 6 napig, de rohadt fáradt voltam tőle, viszont jobban voltam amíg használtam"


Látod ebben is jobb a parlagfű, mert az inkább javítja az erőnlétet.

2011. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eszi a parlagfüvet amire allergiás. Vagy jobban lesz tőle vagy belehal. Ez a legújabb hülyeség amit valaki kitalált, hogy enni kell allergia ellen a parlagfüvet.
2011. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez tényleg marhaság.

Egyék meg a parlagfüvet az őzek meg a szarvasmarhák!

2011. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!