Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért felejtek el mindent ha...

Miért felejtek el mindent ha sokat iszom?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok, hogy viszonylah gyorsan elvesztem a józan gondolkodásom, és akkor nem állít meg az isten se és tök részegre iszom magam. 90 kiló vagyok, van aki sokkal többet iszi mint én és nem felejt.

Mi lehet ennek az oka?


2011. aug. 28. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert már alig maradt agysejted! Ami újratermelődik azt is megölöd! :D
2011. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: az idegsejtek nem "termelődnek újra".
2012. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdezőnek: valószínűleg kevésbé bírja a szervezeted az alkoholt, ez egyénfüggő, és nem feltétlenül a testsúly kérdése. Egyébként mindenki úgy van vele, hogyha kicsit kezd berúgni, akkor még kíván még egy pohár italt. Ha rendszeresen előfordul veled, hogy nem tudod a határt és hullára iszod magad, akkor ez már probléma, de jó úton haladsz, hogy felismered..
2012. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mostanában visszafogtam magam, mostmárcsak kb. 10-ből 1-2 buliban fordul elő hogy átlépem a határt... és így az emlékeim is egyre jobban megmaradnak...
2012. ápr. 14. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor már jó úton jársz, ugye te is tudod, hogy a cél az lenne, hogy ne történjen ilyen. Ha 10-ből 8 bulin vissza tudod fogni magad, akkor nem éri meg az az 1-2 este sem!
2012. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!