Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért felejtek el mindent?

Miért felejtek el mindent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint látható a problémám valamiféle memóriazavar ami egyre súlyosbodik.

Eddig rettentő jó "agyam" volt,az egyik legokosabb vagyok az osztályban(sőt...országos versenyek stb) viszont mostanában mindent elfelejtek.Pl beszélgetek vkivel és másnap nem tudom miről volt szó vagy elteszek valamit,később pedig tippem nincs hová.

Mi lehet a baj?Eléggé idegesít mert korábban soha nem volt ilyen jellegű problémám.


2010. ápr. 21. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali!

Szívemből szólsz. Én határidőnaplóval oldottam meg, amibe a barátokkal megbeszélt időpontokat (mikor és milyen célból és hol találkozunk) is beleírom. Ettől első körben szívbajt kaptak, de elfogadták. :)

Az oka? Magamból kiindulván az, hogy nagyon sok egyéb jellegű információval van tele a fejem, amelyek elsősorban - ahogy neked is - munkához köthetőek. Kegyetlenül hangzik, de azt tudod észben tartani, ami igazán fontos neked: jelenleg azok a dolgok, amik a teljesítményeddel függenek össze. Ha elfelejted, miről volt szó a barátokkal dumálás közben, akkor tartsátok gyakrabban a kapcsolatot, sokat lendít az ügyön: ismétlés a tudás anyukája, ugye :) .

2010. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túlhajtod magad és amiatt?
2010. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat,valóban lehet ebben valami.Megpróbálom majd felírni a fontosabb dolgokat és pihenek többet.Ha segít...jövök nektek egyel:)
2010. ápr. 23. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Érettségi előtt állok és tanulok ezerrel, valószínűleg megterhel az a rengeteg infó...ha megkérdeznéd, hogy tegnap mit csináltam, azt mondanám, nem tudom...vagy legalábbis gondolkodnom kéne rajta...ez van:(
2010. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!