Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez miért lehet miért akarja...

Ez miért lehet miért akarja kilökni a szervezetem?

Figyelt kérdés
Egy feles tömény alkohol után ha iszok még egy felest már amikor a számba van azonnal hánynom kell persze nem hányok csak nagyon hányás közelébe jutok főleg amikor már nyelem! Ez miért lehet pár hónapja még lazán gurultak le a decik most meg minden feles után majdnem hányok és a végén 2-3 decinél hányok is pedig még a hatását se érzem! Nem arról van szó hogy túl sok nekem a 100 kilómmal 4 deci se valami sok. Lehet ez azért van mert 2 hónapja nagyon sokat ittam és hánytam egy csomószor és a szervezetem úgy gondolta hogy azonnal ki kell mostantól lökni?
2011. ápr. 15. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
VÁÁÁÁ de jó! Feltételes reflex élő példája! Keress rá a neten a Pavlovi reflexekre. Gyakorlatilag az történt, hogy a szervezeted a múltkori durva berúgás folyamán, szépen megtanulta, hogy a töményt ő nem szereti. Összetársította az ital ízét a hányással, így most bármikor töményt iszol azonnal hányingered lesz. Sajnos a problémán segíteni nem nagyon tudok, mert ez egy tanulási folyamat eredménye, de köszönöm, hogy megosztottad, mert felettébb érdekes volt számomra.
2011. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm a válaszod! Amúgy még nyáron történt olyan hogy jégerből túlzásba vittem az ivást és hánytam és azóta csak a szagától rosszul vagyok pedig majd egy éve volt de most már szinte minden egyes alkoholnál jelentkezik
2011. ápr. 16. 17:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és sehogy nem tudom ezt az aggyal feledtetni? Azért elég rossz lenne úgy élni hogy akárhova megyek nem ihatok töményet
2011. ápr. 16. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!