Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fulladásos roham! SEGÍTSÉG!...

Fulladásos roham! SEGÍTSÉG! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
alig kapok levegőt, alig megy le levegő, mintha valami gátolná a torkomnál, még hangot is ad ki néha mikor belélegzek, már szédülök is... kezd zsibbadni az arcom :(((
2011. szept. 1. 04:37
 1/5 Pintér Marianna válasza:
ha dohányzol, akkor azonnal hagyd abba...reggel az legyen az első dolgod, bár nem kéne megvárnod, hogy elmész dokihoz...a kérdés feltevése helyett már az ügyeleten kéne csücsülnöd...JOBBULÁST!!!!
2011. szept. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fulladásos rohamod lenne, akkor örülnél, ha a mentőket tudnád hívni, nem ide írogatnál...
2011. szept. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pánikroham? Nekem akkor van ilyenem!!! Nekem úgy sikerül lenyugtatnom magam, hogy iszok vagy citromfű vagy kamilla teát, 1-2 hónapja, annyira nem kaptam levegőt, hagy már indultunk az ügyeletre, mikor hozott be a barátom kamilla teát, vettem be Magneb6-ot, aztán kiültünk az udvarra és jobban lettem, azóta írt fel az orvos, Rhinocort aqua-át, amikor érzem, hogy kevés a levegő befújok az orromba, és jó lesz, mert olyankor mindig olyan száraznak érzem az orromat, ez meg benedvesíti és azonnal jobban jön a levegő!!! Próbáld ki, ha nem segít irány az ügyelet!!!
2011. szept. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem cigizek, és az ügyeletre hiába megyek ott mindig egy öreg doki van aki mindenre azt mondja h igyak sok teát, multkor e kezem tört el és azt se vette rajta észre, akkor is csak azt mondta h igyak teát....

2. válaszoló: ezt a rohamot szerintem az allergiám váltotta ki, szóval az ügyeletre hiába mentem volna :/, a teától nem lennék jobban....

3. válaszoló: nem pánikroham, felébredtem és kb 5 perc múlva jött az egész...

Elmondok vmit, lehet nem hiszitek el: 5 évvel ezelőtt ideg alapon fulladtam, aztán félrekezeltek vele és kialakult belőle egy igazi nehézlégzéses betegség, nem asztma, mert egyik gyógyszer sem segített, 2 éven keresztül szenvedtem vele. És fiú létemre többször is megríkatott, mert úgy éreztem halálra fulladok, hiába feküdtem be a kórházba, az ínhalálozó sem segített :(((, Egyébként 10-ből 10 orvos azt kérdezte h mit keresek a kórházban, mivel se a tüdőmmel, se a hörgőimmel nincs gond... Az eszükbe se jutott h ez vmi új betegség

Ugyanezt éreztem most, ha régen nem tudtak segíteni, akkkor hajnalban sem tudtak volna, főleg az ügyeleten, de azért kösz h válaszoltatok..

Kb 1 órán át tartott az egész, hatalmas levegőket vettem, krákogtam, köhögtem, megpróbáltam könnyíteni, nem jött össze, de legalább már elmúlt.:)

19/F

2011. szept. 1. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz régi a kérdés, de hátha olvasod még kérdező. Nekem is ugyan ilyen szokott lenni, nem kapok levegőt és másnap már fáj az egész tüdőm. Nekem az allergiámtól van, szerintem neked is ez lehetl
2013. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!