Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyérre milyen kencét...

Aranyérre milyen kencét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

valószínűsítem, hogy az van nekem tegnaptól, ilyen kis kidudorodás az ánusz körül az egyik oldalon. Nem fáj, nem vérzik, még, gondolom mert kicsi meg kezdődő, de jobb is így tartani, szóval valamit ellene.

Ülőfürdőt nem veszek, mert csak zuhanykabinom van


2011. szept. 1. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az okot kell megkeresni es megszuntetni! Ugyanis ulofurdot hiaba vennel, ha pl. egy szekrekedestol van, mivel azt nem szuntetted meg, ami kivaltotta ezt.
2011. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs székrekedésem, teljesen normális minden, megerőltetés sem volt, tegnap kosárlabda után vettem észre, mondjuk ott keményen nyomtuk hosszabb kihagyás után, de nem hiszem, hogy ettől, meg életmódváltásban vagyok, szóval a napi 1-2 étkezésből lett 5 picurka
2011. szept. 1. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mastu nevű kenőcsöt ajánlom. legalábbis nekem az hatott mikor hasonló problémám volt.
2011. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!